Kameralı su tesisat kaçak kontrolü

Kameralı su tesisat kaçak kontrolü yapan firmamız gider içi 20 metre görüntüleme ve termal kamera sistemleri ile su kaçağı servisi vermektedir. Su kaçağı nasıl bulunur diye üzülmeyin Çözüm Tesisat en profesyonel şekilde tesisatta oluşan kaçakları bulup onarmaktadır.

kameralı su kaçağı arıza tespiti

Gider İçi Görüntüleme Kamerası

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Kameralı su tesisat kaçağı kontrolü İstanbul genelinde aynı gün servis hizmeti veren firmamız her semte aynı fiyat tarifesi üzerinden gitmektedir. Kameralı su tesisat kaçak kontrol cihazları ile su kaçağını bulan ekiplerimiz aynı günde sizlere destek vermektedir. Apartmanda alt kata damlayan su problemi mi var? Evinizin şantiye binası gibi olmasına gerek olmadan yerini yalnızca cihaz desteği ile bulabileceğimizi biliyor musunuz? Çözüm Tesisat ile kameralı su kaçağı tespiti sistemleri kullanılarak fazla vakit almadan sonuca ulaşılır. Eğer mutfak içerisinde sıcak su damlaması varsa veya bu problem banyoda yer alıyor olsa bile ısıya hassas olan termal kameralar ile adeta canlı bir röntgen çekebiliriz. Fayans veya duvar altındaki sıcak su akışı, damlaması ve sızdırma yerini bu kameralar ile bulabiliriz. Her zaman karşımızda kesinlikle bu tür sorunlar olmaz. Bazen ise karşımızdaki temiz su hattı delinmesi problemi olabilir. Açığa çıkan sesler için bu sefer farklı bir mekanizma ile adım atarız. Yine herhangi bir yüzeyi kırmaya gerek kalmadan ses detektörü cihazı ile boru delinme yerini bulan bu mekanizmadaki gelişmiş mikrofon sistemini istediğimiz herhangi bir zemine tutarak altındaki sesleri dinleriz. O kadar net sonuçlar elde ederiz ki matkap ile küçük bir kırma hareketinden sonra parçayı değiştirir ve hemen hasarı tamamen yok etmek için yeni fayanslar döşemeye başlarız.

Kameralı su tesisat kaçak kontrolü sizlere İstanbul’da sigorta firması desteği sunan bir kırmadan su kaçağı tespiti önerilerinde bulunur. Maddi hasar bakımından aşırı detaylar olmadan, analiz yeteneği güçlü olan sistemlerimizi kullanarak siz de bu çalışmalardan almaya ne dersiniz?

Be the first to comment

Leave a comment