Evde tesisat arızaları bulma

Evde tesisat arızaları bulma için İstanbul genelinde profesyonel cihaz , kamera ve robot sistemleri kullanarak servis hizmeti veren firma Çözüm Tesisat garantili olarak tespit onarım işlemleri yapmaktadır.

evde tesisat arızası bulunur

Noktasal olarak Arıza bulundu

Su Tesisat Arızası Bulan Firmalar

Evde tesisat arızalarını bulan cihazlı firmalar mı aradınız ? Öyle ise Çözüm Tesisat tam size göre kırma dökme işlemleri yapmadan sadece sorunlu bölgeyi bulup tamir eder. Evde tesisat arızaları bulma en iyi hizmeti sunabilmek için birden fazla ve farklı olmakla birlikte cihazları kullanır. Atık borularında bir sızıntı varsa sürekli sesler meydana gelmez. Ne zaman ilgili tuvalet veya lavabo kullanılırsa sızma devam edecektir. O halde asıl bakılması gereken atık kanalları olup bunu kameralar ile yapıp tam yerini su kaçağı bulan tesisat firmaları olarak görebiliriz. Evdeki tesisat arızaları bulma ile kombi sıcak suyunun azalması veya evin içinde durduk yere nem oranının artması gibi durumları da araştırabilir. Bizler kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini uygulamak üzere her suyun ısıtılması sırasında belli birkaç bölgede devamlı suyun dışarı akmasını sağlayan bölgeleri termal cihaz ile buluruz. Mavi, beyaz, turuncu ve benzeri renkler el ile tuttuğumuz cihaz ekranında belirir. Çalıştırdığımız zaman duvarlara veya zemine tutarız. O esnada sıcaklığı ölçer ve boru yerlerini de doğru şekilde gösterir. Sızan kısımlarda bu renk ayrımları ile yapılmaktadır. Bu sayede doğru boruları hedef alarak matkabı da her zaman doğru noktalara vururuz.

Evde tesisat arızaları bulma ile her zaman tadilat ile su kaçağı bulma işlemleri yapılmaz. Bazı çalışmaların kimyasal ile sızma şikayetinin durdurulmasına yardımcı olduğu açıktır. Küçük delikler halinde plastik sistemlerde durumları veya peteklerdeki kaçakları önlemek için kimyasalları kullanabiliriz. Apartmanın içinde atık borularında sızma olması gibi şikayetlerde tüm zeminin kırılması veya şebeke hatlarını sırf kontrol etmek için benzeri çalışmaları unutun ve cihaz teknolojisini kullanan ekiplerimizden destek alın.

Be the first to comment

Leave a comment