kalorifer tesisatı su kaçağı

su kaçağı
su kaçağı bulma

Kalorifer tesisatı su kaçağı söz konusu ise kombi su kaybı yaşıyorsunuz demektedir. Eğer aksi bir durum var ise tüm tesisatın gözden geçirilmesi şarttır. Özellikle kalorifer su kaçağı belirtisi kombinin yavaş yavaş suyu azalmasıdır.

Temiz su tesisatı kaçakları ile kalorifer kaçağı arasında bir çok fark bulunur temiz su hiç durmadan ve yoğun bir damlama şeklinde alt kata iner ancak kalorifer kaçakları çok az akar ve kendi dairenize zarar verir. Belirtileri ise kombinin su kaybı ve yer yer bir metreyi geçmeyen pamuklaşma şeklinde duvarların dökülmesi. Bu tür sızıntıların tespiti oldukça güçtür ancak onarımı daha basit ve masrafsızdır.

Kalorifer kaçağı tamir kimyasalı

Bir kimyasal kapatıcı ilaç ile kalorifer tesisatı su kaçağı onarılması mümkündür. Bu mucize ürün sayesinde fayans kırıp kaçak su aramak zorunda kalmayacağınız gibi fayanslarınza zarar gelmesi durumunda benzer fayansta aramak zorunda kalmayacaksınız. Firmamız özel olarak temin ettiği bi kimyasal hava ile teması esnasında kritelleşerek kaçak oluşturan bölümü kapar böylece kaçak giderilmiş olur.

Hızlı sonuç alırsınız ve garantili bir uygulamadır. Uygulama şekli basittir ancak profesyonel bir tesisatçı tarafından uygulamanın yapılması yarar sağlayacaktır. İlk önce tesisatın içindeki pislikler ve çamurlaşmalar temizlenmelidir eğer yoğun pislik var ise asidik madde içeren ilaç sayesinde yerinden sökülecek önlem alınmaz ise ya peteği ya da kombiyi kitler suyun geçmesini engeller. Önceden temizlik yapılması uygun olacaktır . Firmamız kalorifer tesisatı su kaçağı ilaç uygulamasından önce tesisatı temizler ve sonrasında kombi su eksiltmesi oranına göre kapatıcı ilaç uygulaması yapar.

İstanbul Geneli Servis Hizmeti

Kalorifer tesisatı su kaçağı sorunlarında arayabileceğiniz İstanbul geneli servis hizmeti veren firmanız Çözüm Merkezini arayarak servis talebinde ve uygulama hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Avrupa ve Yakasında bulunan şubelerimizi arayarak kayıt yaptırınız.

Be the first to comment

Leave a comment