istanbul su kaçağı tespiti

İstanbul su kaçağı tespiti yapan firma olarak tüm semtlere hizmetimiz vardır. Avrupa ve Anadolu Yakasında ofislerimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi tesisat sektöründe profesyonel hizmet veren bir kurumdur asla sıradan tesisatçılarla ve şahıslarla karıştırılmamalıdır. Firmamız su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği işlerinizi profesyonel cihazlar kullanarak yapmaktadır.

Risk Almayın Uzman Hizmet Alın !

istanbul su kaçağı tespitiPiyasada özellikle İnternet ortamında fiyat çeşitliliği kafanızı karıştırabilir heleki ucuz su kaçağı tespiti ücreti vererek hizmet vermeye çalışan şahıslardan mutlak suretle uzak durun. Çözüm Merkezini diğer şahıslardan ayırt etmek çok kolay kendi işimizi kendi personelimiz yapar sağdan soldan toplama sigortasız elemanları evinize sokmayız. Nerde de işlem yaptığımız rapor halinde tutulur garanti sözde değil yazıda olur unutmayın. İstanbul su kaçağı tespiti yazılarını okuyorsunuz peki yeriniz İstanbul’un neresinde ? sabit bir telefon numarası da mı yok hem uzak durun ! Çözüm Merkezi yaptığı tespit ve onarımlarda bir yıl garanti vermektedir.

İstanbul su kaçağı tespiti yapmanın yanında onarım işlerinizide yapıyoruz yani yer tespiti yaptıktan sonra arıza ile ilgili onarım fiyatı size sunuluyor eğer onarımınıda bizim yapmamızı isterseniz garantili bir şekilde onarımlarınız gerçekleşmektedir.

 

Be the first to comment

Leave a comment