esenler su kaçağı bulma

Esenler su kaçağı bulma firmamız gelişmiş cihazlar kullanarak daire ve iş yerlerinde su kaçağı tespiti yapmaktadır. Dairenizden bir alt kata sızıntı mı oluyor ? Öyle ise panik yapmadan bizi arayın çünkü diğer tesisatçılar kırar döker size masraf çıkartır Esenler firmamız ise cihazlar kullanarak yerini belirler onarımını garantili yapar.

Tam Kontrol ve Tam Garanti

esenler su kaçağı bulmaSadece temiz su tesisatı değil tam kontrol yapan esenler su kaçağı bulma firmamız gider bağlantı borularını , ana gider borusunu , kalorifer tesisatını , izolasyonu kontrol ederek işlemlerini yapmaktadır. Piyasada ucuza su kaçağı tespiti yapıyoruz diyenlere aldanmayın. Neden ucuza yapıyorlar ? çünkü evinize gelen kendi elemanı değil yani SSK sız çalışan , işler kayıtlı değil verdiği garanti sözde ve yetersiz tespit cihazları olduğu için sizlere ucuz fiyat vermektedirler. Esenler su kaçağı tespiti yapan firmamız piyasada en ucuz hizmet veren firma değildir ancak işini hakkı ile yaparak birşeylerden kısmayarak tam hizmet ve tam garanti veren tesisat firmasıdır.

Esenler ilçesine hizmet veren firmamızı arayarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmamız iyi ısıtmayan petekleri özel makineler ile petek temizliği işlerinizi , tıkalı giderleri robotla açma işlerinizi ve esenler su kaçağı bulma işlerini garantili olarak yapmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment