görüntülü su kaçağı bulan firmalar

Görüntülü su kaçağı bulan firmalar İstanbul genelinde kameralı cihazlarla su kaçak tespiti ve onarım işlemleri yapıyoruz. Çözüm Merkezi 4 şube  9 servis aracı ile aynı gün içinde su tesisatında yaşanan kaçak problemlerini gidermektedir.

Sıradan tesisatçılara evinizi kırdırmayınız bizi arayarak görüntülü su kaçak tespit cihazları ile noktasal arıza tespiti ve onarımı yaptırabilirsiniz. İstanbul genelinde değişmeyen su kaçağı tespit ücretimiz 99 TL dir. Bu ücret normal daireler için geçerlidir dublex, iş yeri veya geniş alan kaçakları farklı ücrete tabidir.

Görüntülü Su Kaçak Tespiti Yapan Firma

Görüntülü su kaçağı bulan firmalar ile patlayan su borusu nasıl tamir edilir konusuna kısaca değinmek istiyoruz. Bilgisayar destekli cihazlar kullanırız. Pis su kanalı içine yerleştirilen bir kamera ile o noktayı bulabilirken aynı sıhhi tesisat kaçakları için test pompası ile sızdırdığına dair verilerin cihaza düşmesi ile ilaçlı kapatıcı ekleriz ve onarımları yapabiliriz. Patlamış su tesisat borusu için dıştan yoğun şekilde su çıkışları görülecektir. Vanaların o anda kapatılmasına özen gösterip bizi arayınız. Duvar arkası bile olsa o hatta hiçbir zararımız olmadan dikkatli şekilde ses dalgalarını berrak şekilde dinleme dedektörü kullanarak yerlerini bulabiliriz. Eskimiş, kırılmış, çürümüş sayısız türde su tesisat borusu olabilir ve o nokta cihaz ile bulunarak sızdırmazlık testleri uygulanması ile onarılmasını önermekteyiz.

Banyo, lavabo evye borusu su kaçırıyor delindi ise o kanal içine kamera takarak sıhhi tesisat kontrolü yapmamızı ister misiniz? Lavabo sifonu delinmiş ise o hatta gelen su tesisata yönelik test pompası ile basıncın son değerlerine bakılarak duruma göre onarım sıvılarını ekleyerek kırmadan lavabo su tesisatının onarılmasına ne dersiniz? Tuvalet rezervuarı su kaçırıyor ise onarılması için yedek parça takviyesi yapabilecek tüm sorunları araştırabilecek ekiplerimizi arayabilirsiniz. Klozete oturulan kısmın arkasında olan ve genelde aynı seviyelerde suyu içerisinde tutması gerekirken üst kapağından veya klozet ana giderine doğru akan sular nedeni ile boşuna fazladan su faturası ödüyor olabilirsiniz. Aşınmış ve çürümüş klozet rezervuar contası, klozet rezervuarı basınç topu arızası gibi sayısız olasılık olabilir. İncelenmesi ve sorunun tespitinden sonra onarılmasından yanayız ve görüntülü su kaçağı bulan firmalar olarak bizleri arayabilirsiniz.

Çamaşır makinesi gideri su kaçırıyor ve beton ıslandı gibi sorunlarda alakalı gidere kamera takıp tıkanan kısımlar varsa basınçlı su motoru veya çamaşır makinesi gider açıcı olarak kullandığımız cihaz ile sonuç alabiliriz. Sifon su dolmuyor ise şamandıra veya muslukla alakalı problem olabilir. Alaturka tuvalet sifonunda tesisatta kaçak kontrolü için basınçlı test pompası ile bakabiliriz. Delik kalorifer peteğini tamir etmek için keza aynı cihaz kullanılırken kimyasal ilaç ile petekte basınç düşüşünü önlemek için tedbirler alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment