binalarda su kaçağını bulan cihaz

Binalarda su kaçağını bulan cihaz kullanan tesisatçı firma Çözüm Merkezi İstanbul genelinde kameralı cihazla su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Ev ve iş yerlerinde yeri ve nedeni belli olmayan su sızıntılarını bulmak bizimişimiz.

Binada su kaçağı bulma cihazı ile servis veren firmalar mı aradınız öyle ise Çözüm Merkezi tam size göre bir haberi var kırmadan dökmeden kamera cihazları ile nokta atışı arıza tespiti yapıyoruz. Sıradan tesisatçılar kaçağı bulana kadar kırar döker firmamız ise nokta atışı tam isabetle su kaçıran boruyu tespit eder ve onarımını garantili olarak sağlar.

Binada Su Kaçağı Var

Binalarda su kaçağını cihazla bulan firmalar İstanbul Çözüm Merkezi su tesisatı test pompları , akustik dinleme cihazları ve termal kamera ile arızaların nereden kaynaklandığını tespit etmektedir. Sloganımız kırmadan dökmeden boruları sökmeden hepimizin su sızıntı problemi başına gelmiştir. Cihazların kullanıldığından habersizce evi mahallenin tesisatçısına kırdıktık sonuç mu kırılan onlarca fayans yeniden yapılan tesisat ve yer döşmeleri bununda sonucu kabarık bir tadilat faturası kim karşılıyor elbette siz karşlıyorsunuz. Bunun önüne geçmek sizin elinizde binada su kaçağını cihaz kullanarak bulan firmalardan yardım alabilirsiniz ve bu durumu başına gelen dost ve akrabalara bildirebilirsiniz. Firma seçimide elbette önemlidir her sektörde olduğu gibi su kaçağı tespiti sektöründe de paravan olarak bu işi yapanlar var nasıl anlarsınız elbette yapılmayacak derecede fiyat verenlerden uzak durun 30 , 45 , 79 gibi aradığınızda zaten hemen fiyat o değil temiz su , kirli su diyerek kafanızı karıştırırlar. İşinbaşında böyle bulanık bir kişi yada firmalardan hizmet almak sonunda sizi pekte mutlu etmekyecektir. Onarında cihazı olmayan tesisatçılardan farkı yok çünkü su kaçağı şurda ama burda da olabilir derken evinizi komple yenilemiş oluyorsunuz nerde kaldı bunun noktasal tespiti… Sektörde elbette işini namusu ile yapan firmalar da var ama ayırt etmek çok önemlidir.

Binalarda su kaçağını bulan cihaz fiyatları 99 TL dir İstanbul geneli fiyat aynıdır ancak iş yeri veya dublex dairelerde fiyat değişmektedir çünkü kontrol alanı genişliyor buda tespitin süresini ve seğirini değiştirmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment