fikirtepe su kaçağı tespiti

Fikirtepe su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti veren firmamızda kameralı su kaçağı bulma cihazları ile yer tespiti yapmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur ? Kırmadan dökmeden boruları sökmeden kamera sistemi ile bulunur.

fikirtepe su kaçakları tespiti

Fikirtepe Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Çözüm Merkezi su kaçağı tespiti çalışmalarımız sırasında ister ev sahibi isterse kiracı olun mutlaka evinize değer vererek işlemleri gerçekleştiriyoruz. Matkap kullanılarak kırılması gereken kısımlarda mutlaka sizlere de bilgi veriyoruz ve bazı müşterilerimiz kanıt görmek isteyebiliyor. Cihazlarımız ile gerektiğinde kısa bir açıklama yapmayı asla ihmal etmiyoruz.

Fikirtepe su kaçağı tespiti çalışanlarımız ile hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak istiyoruz. Evinizde rahat içinde dinlenirken bir anda duvar içinden gelen gürültülü sesler yüzünden huzurunuz kaçabilir. Eğer patlayan boru duvar dışında ise erkenden müdahale etmeniz gerekiyor. Ana vanaya giderek temiz su borusunu hemen kapatınız. Eğer duvar içinde ise her ne kadar hafif bir sızıntı gibi görülüyor olsa da yine vanayı kapatınız ve kendi başınıza asla iş yapmayın. Bazen fikirtepede oturan müşterilerimiz boru çapı bilgisini alarak, bir hırdavatçıya giderek onlardan boruyu alıp kendisi takmak isteyebiliyor. Fakat biz önermiyoruz ve boru eklem yerleri yeterince sağlam olmazsa, yeterince aralarını kapatamazsanız suyu tekrar borulara göndermeniz ile birlikte hemen sızıntılar olacaktır. Ayrıca su kaçağı tespiti olarak biz bu tipte kaçaklar için en uygun malzeme kalitesinde yer alan marka boruları yanımızda getirerek tadilat yaptıktan sonra hemen değişim işlemlerini yapıyoruz. Ardından sızdırmazlık testlerini de yerine getirerek işlemleri tamamlıyoruz. Sizde neden daha azını gelişmiş teknikler kullanan firmayı tercih ederek ödemek varken şu anda sıkıntı çekesiniz ki? Telefonlarımız sürekli açıktır.

Fikirtepe su kaçağı tespiti olarak başarı kalitemiz ve oransal olarak yüksek seviyelerde yer aldığımız açıktır. Amacımız olabildiği kadar çabuk ve bir o kadar kaliteli işçilik içerisinde söz konusu borulara ilişkin kırılma, çatlama, tazyikli su çıkışı, atık madde yoğunluğu gibi vakaları ortadan kaldırmaktır.

Be the first to comment

Leave a comment