Cihazla tesisat kaçağı tespit

Cihazla tesisat kaçağı tespit firması Çözüm Merkezi İstanbul genelinde kameralı ve robot makinalı sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmeti vermektedir. Su kaçağı nasıl bulur diye kendinize dert etmeyin bizi arayın sadece 99 TL ye servis verelim.

Cihazla Çalışan Tesisat Firmaları İstanbul

cihazla kaçak tespit

Kaçak Tespit Kamerası

Cihazla tesisat kaçağı tespiti firmamız yani uzman ekibimiz varsa kendi başınıza boruda sızıntıyı durdurmak için çabalarınızı bir kenara bırakmalısınız. Bazen çeşitli firmalardan aldığınız kimyasalları kendi çabanız ile şebeke hatlarına veya peteklere göndermeniz %70’lere varan tıkanma sorunlarını oluşturabilir. Her işin bir makinası ve standartları vardır ve biz bunu tamamen karşılamaktayız. Cihazla tesisat su kaçağı tespit ile petek ve kombi su borularının tıkanması durumlarında bazı içten başlayacak çürümeler ile damlatma sorunlarının meydana gelebileceğini yazmak istiyoruz. Usulüne göre yaptığımız dıştan ses dinlemeleri ile cihazla su kaçağı bulan tesisatçı olarak sızan ve damlatan boruların yerlerini zaten bulabiliyoruz. Söz gelimi beton veya zemin altına döşenmiş petek borusunda sızıntı yerini kırmadan bulmak için termal kameralar çok iyi kaliteli analizi elde etmemizi sağlar. Sıcak suyun belli derecelere ulaşması ve bazı noktalarda adeta soğumaların gözükmesi aynı zamanda peteklerdeki tıkanma yerlerini gözler önüne serer. Keza aynı formül kombi boruları içinde düşünülebilir.

Cihazla tesisat kaçağı tespit ile sıcak su ileten su borularında su arıza tespiti işlemlerinde çözüm odaklı çalışmaları da anlatmak istiyoruz. Sızan su borusunu durdurmak için peteklerden bahsediyorsak içinin temizliği ve akabinde kimyasal ekleyerek işlemlere devam ederiz. Termal kamera ile de kombi ve diğer sıcak su borularındaki sızan yeri bulur ve orada minik bir tadilat ile aynı gün onarımı bir arada sunarız.

Be the first to comment

Leave a comment