Evimde su kaçağı var ama yeri belli değil

Evimde su kaçağı var ama yeri belli değil diyorsanız tam size göre bir haberimiz var ! Kırmadan dökemden kameralı su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak İstanbul genelinde cihazlarla su kaçaklarını nokta atışı bulduktan sonra onarım hizmetide veriyoruz.

Dairede su kaçağı var ama nereden olduğu belli değil ise bizi arayarak kameralı sistemle su kaçağı tespit servisi alabilirsiniz.

Evde Su Kaçağı Tespiti

Evde su kaçağı var yeri belli değil ise Çözüm Merkezi tam size göre su kaçağı tespiti villa su tesisatı kaçak yapan boruların bulunması, evlerde tesisat kontrolü ve onarımlarında özel sistemler ile yardımcı olmaktadır. Tuvaletin her kullanılmasından sonra apartmanın bir bölümünde atık su gelmesi problemdir. Bazı ıslanma yapan yüzeyleri ve kokulara yönelik takip yaparak şüpheli dairelerin atık borularında bazı kameramalar ile uzunca bir alanı denetleyebilir ve kırılan kanalizasyon borularında garantili tamir sunabiliriz. Evimde su kaçağı var ama yeri belli değil ise su borularını çatlatmadan su kaçağı bulan firmalar vasfı ile alt kata su sızması gibi sayısız işlemlerde bulunabilir. Su geçiş yerleri boru sistemlerinde tam dolu olması gerekir. Azalma eğilimine girmesi için içten veya dıştan zedeleyici bazı unsurların görülmesi ile olmaktadır. O esnada gür veya az bir ses çıkartarak borudan ayrışmalarını su kaçağı tamiri ekibimiz ses takip cihazları ile yani akustik dinleme sistemleri ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak yerini saptayabilir. Zeminde gezdirilen, yüzeylere tutulan, parkelerin içinden gelen su seslerini dinleyerek su kaçağı yer tespiti yapmamızın kısa sürmesi ve hemen orada onarıcı işlemlere geçmemiz ile sorunlarınız hemen düzelecektir.

Evimde su kaçağı var ama yeri belli değil ise bizi arayınız bina tesisat sistemlerinin tam performans çalışmasını sağlamaktadır. Arızalı olduğunu düşündüğünüz lağım kanallarında kameralı su kaçağı tespiti yapılabildiği gibi duvarın birkaç santim altına döşenmiş sıcak su sızıntıları yapan boru sistemlerinde ise sıcaklık bazlı kamera göstergeleri ile tam yerlerini de bulabilmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment