Duvardan Akan Su Nasıl Bulunur

Duvardan akan su nasıl bulunur ? Bilinmeyen gizli su kaçağı bulma için kameralı sistemler ve dinleme cihazları ile nokta atışı tespit yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak tam donanımlı profesyonel cihazlarımızla su kaçağı problemlerine son veriyoruz.

Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin profesyonel olarak çalışan kameralı tesisatçı firmamızdan yardım alın İstanbul genelinde servis hizmeti sadece 99 TL dir.

Duvardaki Islaklık Nasıl Geçer

Duvardan akan su nasıl bulunur evde, depoda, bodrumda, ofiste sel baskını ve hasar onarımı dahil su kaçağı bulan tesisatçı ekipleri telefon araması ile hemen gelebilir. Oluk oluk yoğun akan suların gelmesine sebep boruların analizleri ile belirtisi son derece zayıf olanlar arasında cihaz kullanımları da farklı olacaktır. Biz hepsi için örneğin titizlikle alt kata su kaçağı nasıl bulunur, hangi yöntemler kullanılıyor gibi konuları da aydınlatarak sizlere anlatalım. Duvardan akan su nasıl bulunur “duvarda ıslaklık nasıl geçer ?” sorusu için arama yapmanız ile hemen aynı gün gelebilecek su kaçağı bulan firmalar olarak önleyici tedbirler alabiliriz. Amacımız su arıza tespiti işleminden sonra tekrar aynı sorunun tekrarlanmamasıdır. Betonun içinden, fayansın altından, dairenin ana duvarı içinden akan suların yerleri sesler aracılığı ile bulunur. Eskiden bardak kullanılırdı, şimdi ses detektörü yani akustik cihaz kullanırız. O derece etkili ki kalem ucu kadar yerlerini bulmada sabitleme yapabiliyoruz. Sesleri dinleyen ekibimiz yalnızca bu şekilde karar vermiyor. Cihaz ekranına sayısız analiz verileri gelmekte ve biz 10 yerden sızdıran su borusunda bile o noktaları tek tek bulup onarımlara geçebiliyoruz.

Duvardan akan su nasıl bulunur su basınç kaybı yapan boruları bulabilir. Su borusunda ek parçası arızalanan sistemlerde onarımlarda bulunabilir. Bataryadan gece gündüz sürekli akan, damlayan tesisatta onarımlarda bulunabilir. Kaliteli ve hemen onarım yapılabilecek su sızıntısı şikayetlerinde bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment