dairelerde fayans içinde sızan su nasıl bulunuyor

Dairelerde fayans içinde sızan su nasıl bulunuyor ? İstanbulda gelişmiş kamera sistemleri ve dinleme cihazları kullanan tesisat firmalarından yardım alabilirsiniz. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin Çözüm Merkezi tesisat firmamızın İstantanbul 5 şubesi 9 servis aracı vardır arıza bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz.

Dairede fayans içine sızan su nasıl bulunur ? İlk önce kaçağın nereden kaynaklandığını bilmemiz gekir temiz su ve sıcak su borularına sızdırmazlık testi uyguluyoruz . Tesisatta bir kaçak varsa bar düşümü olur ve o bölüme yoğunlaşırız eğer tesisat sağlam ise gider borularına kamera salarak kontrol ederiz. Deneme yanılma yapan sıradan tesisatçılar işin sonunda dairenin tesisatını komple yeniler ve size kabarık bir fatura çıkar.

Kırmadan Dökmeden Tesisat Kaçağı Tespiti

Dairede kırmadan dökmeden kaçak tespiti için tercih edebileceğiniz firmamız İstanbul genelinde tüm semtlere aynı fiyat üzerinden servis vermektedir. Su kaçağı tespiti fiyatımız normal daireler için 99 TL dir. Dublex veya iş yerleri için ayrıca fiyat alabilirsiniz.

Dairede su kaçağı nasıl bulunur ? Apartman dairelerinde yaşanan su kaçağı problemleri genellikle alt komşunun tavanın kabarmasıyla başlar. Komşudan gelen şikayetle evinizde bir kaçak olduğunun farkına varabilirsiniz. Bu gibi durumlarda mahallenin tesisatçısı aranıyor ancak müşterilerimiz cihazla su arıza tespitinin yapıldığının farkında değiller. Kısa bir araştırma sonucunda internette pek çok su kaçağı tespiti yapan firmaya ulaşabilirsiniz ancak size güven veren firmalarla çalışın. Her işte olduğu gibi su kaçağı sektöründe de işin eğli olmayanlar var ve ucuz fyat vererek sizleri kandırmaca yoluna gitmektedirler. İşin sonunda ordan burdan derken onlarda bir çok yeri kırıp tamir fiyatını yüseltiyorlar veya yaptıkları yer tekrar ediyor sonra ulaşamıyorsunuz o anda tamir olduğunu zannediyorsunuz.

Dairelerde fayans içinde sızan su nasıl bulunuyor ? konumuzun sonuna geldik İstanbulda tesisat işleri için Çözüm Merkezi firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment