bahçelievler su tesisatçı

bakırköy tesisatçı

Bahçelievler su tesisatçı servisi teknlojik tesisat çözümleri ile hizmete hazırdır. Dairelerde oluşan alt kata olan su sızıntılarının yerini kamera sistemi ile kırmadan buluyoruz , daire içi ve logar tıkanıklıklarını kanal açma makine sistemleri ile etrafı kirletmden açıyoruz. Bahçelievler su tesisatçı servisi ayrıca tüm su tesisatı sorunlarınızda yanınızda.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler su kaçağı bulma servisi son teknoloji ile hizmet vermektedir. Sıradan tesisatçılar sızıntıya ulaşmak için olmadık yerleri kırmaktadır fakat firmamızda bulunan su kaçağı cihazları sayesinde fazladan bir yer kırılmadan sorunlu tesisat borusuna ulaşılmaktadır. Pis su temiz su ve izolasyon kaçakları için ayrı tespit cihazımız vardır. Bize evde su sızıntısı olduğunu söylemeniz yeterli ekibimiz tüm tesisatı kontrol edecektir. Yapılan tespit ve onarımlar 12 ay garantilidir. Tespit sonucunda rapor tutulur ve bir nüsası size bırakılır.

Tuvalet , Lavabo ve Gider Tıkanıklığı Açma

Kanal açma ve görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklık açmak zahmetsizdir. Bireysel yöntemlerle açılmayan tıkanıklıklar için fazla uğraşmayın işi uzmanına bırakın firmamızda bulunan kanal açma makine sistemleri sayesinde kısa sürede gider tıkanıklığı açılmaktadır.

Alt Hizmetlerimiz

Diğer su teissatı arızaları bakımı ve montajlamarı için bizi arayabilirsiniz. Musluk dğeişimi , taharet çubuğu montajı , duşakabin montajı ve satışı için bizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Bahçelievler su tesisatçı servisi kusursuz ve sorunsuz hizmet vermektedir.

 

Be the first to comment

Leave a comment