Aletle su akan yeri bulan firma

Aletle su akan yeri bulan firma Çözüm Merkezi kırmadan robot makine ve kameralı cihazla su kaçağı tespiti servisi vermektedir. İstanbul genelinde su arıza tespit için bizi tercih edebilirsiniz.

Aletle su kaçağı bulma işi yapan firmamızın Avrupa ve Anadolu Yakasında şubeleri ve servis araçları vardır. Avrupa Yakası su kaçağı aletli firma 0212 544 36 75 ten ulaşabilirsiniz. Anadolu yakası su kaçağı aleti kullanan firma telefonu 0216 612 55 90 dır.

Aletle Çalışan Tesisat Firmaları

Aletle su akan yeri bulan firma doğruca suyun beton içine aktığı su borusunu hassas ses alıcıları ile bulmaktadır. Seslerin pek çok türü ve belirtisi beton içinden gelebilir. Kulağınız ile dikkatlice dinlediğiniz de bir değil duvarın içinde birkaç yerden su sesleri gelmesi gibi durumlar görülebilir. Ama sızan kısımlar için ise aletle su kaçağı bulan tesisatçı akustik ses sistemleri kullanmaktayız. Bu sayede hataya da yer vermiyoruz ve kaçak su tespiti genelde yarım saat içinde yapılmaktadır. Aletle su akan yeri bulan firmalar beton veya toprak altına döşenmiş alanların altındaki sesleri gelişmiş mikrofonlar ile dinlemektedir. Mikrofon alıcıları yüzeyde dolaştırılması ile hem ses hem de LCD cihaza grafiklerin artış ve yükseliş eğilimindeki analiz sonuçları gelmektedir. Bu sayede doğruca sızan su borusunu cihaz ile bulmaktayız. Ses dalgaları belirtisiz ve cılız ise onu katlarca daha belirgin hale getirecek cihaz ayarlamaları ile su kaçağı bulan firmalar tarafından sunulan bu hizmetleri kaçırmayınız.

Aletle su akan yeri bulan firması beton altına döşenen su borularını kırmadan cihaz ile görebilir. Termal cihazlar bu alana hizmet etmektedir. Bazı hastanelerde de bulunan ve ana özelliği kızıl ötesi dalgaların çarptığı alanlardaki ısı grafiklerinin yer aldığı aletli su kaçağı tespiti ile kombi aygıtına bağlı su borularında su sızıntıları araştırması ve sızan kısmında tam olarak bulunmasına yönelik bir işlemdir. Onarım süresinin son derece kısa sürmesi de artı özelliğidir.

Be the first to comment

Leave a comment