tuvalet nasıl açılır

tuvalet gideri nasıl açılır

Tuvalet nasıl açılır sorusunun cevabı bireysel yöntemler kullanılarak tuvalet tıkanıklığı açmanın tek yolu pompa yardımı ile basınç uygulamaktır. Geriye kalan tüm yöntemler ise sizin için büyük risk taşıyacaktır. Örnek olarak kimyasal dökülmesi durumunda beklenmedik tepkimeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz ayrıca kimyasal borunun contasını eriterek su kaçağı oluşumunda neden olmaktadır.

tuvalet gideri nasıl açılır

Tuvalet Gideri Nasıl Açılır

Profesyonel olarak tuvalet açma yöntemi robotlu kanal açma araçlarıdır. Bu makineler pahalı olduğundan sıradan tesisatçılarda bulunmaz. İstanbul geneli servis hizmeti veren firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini ev ve iş yerlerinde sunmaktadır. Hiç bir boruya ve etrafa zarar vermeden kısa süre içinde tıkanıklığı açan firmamız tuvalet açıldıktan sonra görüntü alarak temizlik işleminin tam yapıldığından emin olur. Robotlar evlerde oluşan tıkanıklıklar için uygundur asla etraf kirlenmez ve kırılma işlemi yapılmaz. Tuvalet nasıl açılır diye araştırma yapan müşterilerimize yardımcı olmak için bu yazımız düzenlenmiştir. Başınıza gelebilecek her türlü tıkanıklık oluşumunda bizi arayarak kısa süre içinde servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tıkanıklık açmanın garantisi varmıdır ?

Tıkanıklık açma işleminin garantisi aslında yoktur çünkü tıkanıklığın asıl oluşum nedeni atıkların tuvalet giderine atılması sonucu meydana gelmektedir. Atıkların çöpe atılması gerekir eğer devam edilirse tuvalet tıkanıklığı tekrar yaşanır. Biz tıkanıklığı açtıktan kısa bir süre sonra tıkanıklığın tekrarlaması sonucu ücretsiz servis veririz ancak aradan belli bir süre geçtikten sonra tekrar ederr ise aynı ücret tekrar alınır.

Tıkanıklığın garantisi ise anında görüntü alma işlemidir kanal görüntüleme kameraları sayesinde bu işlemi yapmaktayız. Tesisatın temizliğini bir kamera yardımı ile gözlem yapmaktayız. Ayrıca bu hizmeti veren diğer kurum veya şahısların kesinlik kamera sistemi hizmet vermesi gerekmedir çünkü tıkanıklık görüntü alındıktan sonra tuvalet nasıl açılır hangi uygun gereç kullanılır uzman tesisatçımız tarafından karar verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment