küçükçekmece su kaçağı cihazlı tesisatçı

küçükçekmece su kaçağı cihazlı tesisatçı

Küçükçekmece su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak daire ve iş yerlerinde meydana gelen gizli su sızmalarının yerini kameralı sistemlerle bularak gereken onarım işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak pek çok noktada servis hizmeti veren firmamızn Küçükçekmece bölgesi için özel kurulmuş ekipler ile aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. ( Sefaköy TEL : 0212 417 21 87 )

Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma

Sefaköyde bulunan merkezimiz Küçükçekmece su kaçağı bulma servisi vermektedir. Son teknloji boru görüntüleme cihazları ile artık gelişi güzel kırım döküm yapmak yok ilk önce yer tespiti yapılır sonra sadece arızalı bölüm kırılarak onarımı gerçekleştirilir. Çözüm merkezi garantisi ile su kaçağı bulma işi ve tamir edilen yer 1 yıl boyunca garantilidir. Oluşabilecek arıza tekrarında ücretsiz servis verme garantisi sunuyoruz.

Yapılarda osu kaçağı bulmaluşan su sızıntısı genelde alt komşunan tavanına damlar ve küflenme , dökülmeler , su sızmaları meydana getirir. Kırarak dökerek su kaçağı bulunur ise ekstra kırılan yerlerin tamir ücreti bizim tespit ve onarım ücretini geçer böylelikle zararda olan yine siz olursunuz. Su kaçağı tespit cihazları pahalı olduğundan sıradan tesisat firmalarından bulunmaz. Küçükçekmece su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak sızdıran boruları bulmak için son teknloji kamera sistemleri ile aynı gün hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken bizi aramak.

 

Be the first to comment

Leave a comment