Tesisatta Su Kaçağı Var Bulamıyorum

Tesisatta su kaçağı var bulamıyorum diyorsanız Çözüm Tesisat tam size göre bir servis veriyor üstelik tüm İstanbulda sadece 99 TL ye bizi hemen arayınız. Su kaçağı nasıl bulunur ; kırmadan robot cihaz ve makinalı sistemle yer tespiti yapılarak bulunmaktadır.

Tesisatta Su Kaçağı Bulma Firmaları

su kaçağını bulamadım

Su Kaçağı Nereden Olabilir ?

Tesisat su kaçağının yerini bulamıyorum derdi sizdede var ise firmamız çeşitli ölçüm ve kamera sistem cihazlarla nokta atışı tespit yapmaktadır. Su kaçağı tespiti demir su tesisatı onarım işlemleri yapabilir. Kullanılması zararlı olabilecek ileri düzeydeki çürümelerde parça değişimleri yapabiliyoruz. Genelde su sızması, borudan su damlaması vakaları görülmeye başlar ve bazen kameralı su kaçağı tespiti cihazları ile paslanan kısımları (termal kamera) bulabiliyoruz. Tesisatta su kaçağı var bulamadım ! Su sızıntısı metal borularda kimyasal ile içten yıkama yapabilir. Plastik su damlama sorunu olan borularda keza farklı bir kimyasal ile su nereden damlatıyorsa orada bir tıkaç vazifesi görebilecek ürünler kullanıyoruz. Yani su tesisatında su kaçırma sorunu var diye illaki binalarınızda ağır tadilatlar veya günlerce sürecek işçilik masrafları diye bir şey zorunlu değildir. Elbette bazı binalarda parça değişimleri gerekli olabiliyor. Boruyu çıkartıp, yerine yenisini takmamız gerekebiliyor. Yalnız bu işlemin hemen öncesinde hangisi problemli ise orada su sızıntısını bulmak için cihaz analizleri yapmaktayız. Pis su kanallarında bildiğimiz minimal kameraların uzun kablolar eşliğinde sistemlere gönderilmesi vardır. Plastik olan lağım borularında yırtılmalar veya kırılmalar olabilir ve yerini bularak en gerekli ve hemen atılması gereken adımları uygulamaya geçiyoruz.

Tesisatta su kaçağı var bulamıyorum sorunu sizdede varsa bizi aramaktan çekinmeyin lavabo bataryasından suyun sürekli fışkırması gibi konularda da su kaçağı bulan firmalar vasfı ile destek olabilir. Yedek parçaları her ihtimale karşılık fazlasıyla getirmekteyiz ve sorunları çözmek için her zaman yanınızdayız. Sigortalı veya sigortasız binalarda İstanbul içi su kaçağı bulan tesisatçı firması arıyorsanız anlaşmalı ve çalışmaya devam ettiğimiz kurumlar olduğunu, kadrolu işçilerimiz ile destek verdiğimizi ifade edelim.

Be the first to comment

Leave a comment