Suyun nereden geldiğini bulma

Suyun nereden geldiğini bulma veya tespiti yapmak için robot cihaz ve kamera sistemeri kullanılmaktadır. İstanbulda en uygun su kaçağı servis hizmeti veren firma Çözüm Tesisat olarak her semte aynı fiyat tarifesi üzerinden hizmet sağlıyoruz.

Su Kaçağı Nereden Olduğunu Buluyoruz

suyun aktığı yer bulma

Su Kaçağı Tahribatı

Evet kırma dökme yapmadan su kaçağının nerden geldiğini özel cihazlar yardımı ile bulup daha sonra onarıyoruz. Alt kata bir su sızıntı problemi varsa hemen bizi arayın çeşitli test ve ölçüm cihazları ile noktasal olarak sorunu bulalım. Suyun nereden geldiğini bulma için cihazlı tesisatçı servisimizi arayabilirsiniz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan servis araçları ile aynı günde hizmet sunmaktayız. Suyun nereden geldiğini bulma cüzi rakamlar ile hesaplı kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Duvar arkası veya farklı bina yerlerinde, göz ile görünmeyen alanlarda çok sayıda boru sistemi vardır. Lavabo atık borusunun yanında klozet gideri onun yanında ise banyo gideri yer alabilir. Hepsinin içerisine kablolu ve net anlamda iç yapısını, bozulan bölgeleri, tahribat alıp kırılan atık borularında yerlerini tam olarak bulabilen kameralar kullanmaktayız. Suyun nereden aktığını bulma günlerce sürmeyecek çalışmalar ile devam etmektedir. Bina içindeki tesisat sistemleri karışıktır. Nereye döşendiğini tam olarak bilemezsiniz. Betonarme binanın pek çok yeri adeta gizlenmesini sağlamıştır. Ortaya çıkan su damlacıkları, ıslanan beton parçaları veya direkt alakalı boru içlerine kamera göndererek su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız destek olabilir. Siz bataryaları tam olarak kapalı duruma getirseniz bile su borularındaki doluluk oranı genelde yüksek olacaktır. Sızıntı boyutu ne kadar fazla ise yoğun su sesleri oluşabilir. Küçük bir delinme yeri bile olsa açığa yine su sesleri çıkacaktır. Sesleri içine çekerek, hızlı olarak yüzeyin altındaki tarama işlemini yapan mikrofon ve bunları değerlendirecek el bilgisayarına bağlı su kaçağını bulan sistemleri ile yerlerini bulabilmekteyiz.

Suyun nereden geldiğini bulma özel olarak test pompası kullanımı dahilinde bazı kapatıcı vasfındaki sıvılar ile boruların iç katmanlarındaki sızıntıları durdurabiliriz. Yani bazı ürünlere ait sıvılar ile su kaçağı bulan firmalar olan tüm çalışanlarımız tam istediğiniz sonuçların alınmasını sağlayabilir.

Be the first to comment

Leave a comment