Teras Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı

Teras su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? Terastan alt kata akan suyu termal röntgen cihazları ve gider içi görüntüleme kamera sistemleri ile bulabiliyoruz. Su kaçağı nasıl bulunur artık sizde biliyorsunuz detaylı bilgi için makkalemizin devamını okuyunuz.

terasta su kaçağı

Terastan su sızıntısı var ise bu özellikle yağmur zamanlarında meydana geliyorsa derz boşluğu veya pimaş giderinde bir çatlak var demektedir. Teras su kaçakları daire tesisatı kaçağı kadar kolay bulunamaz ve cihazları farklıdır bu yüzden her firma teras su kaçağı tespiti yapamaz. Çözüm Tesisat olarak çatıdan gelen belirsiz kaynaklı su sızıntılarının yerini buluyoruz bu hizmeti İstanbul geneli vermekteyiz.

Terasta Su Kaçağı

Terasta su kaçağı olması genellikle en üst katta ikamet edenleri ciddi derecede rahatsız eder yukarıdaki resimde görüldüğü üzere tavanda yerli yersiz nemlemeler olabilir. Teras su kaçağı tespiti ile su bataryası arızası, değişimi, yenilenmesi, yeni nesil tesisat ürünlerinin takılması, sızdırmazlık testlerinin uygulanması gibi çoğu işlemi sizlere sunmaktayız. Apartman içi komşularınız ile alt kata su kaçağı gibi bir problem varsa alakalı dairelerde basınç testleri ile nerede sıkıntı olduğunu görebiliriz. Problemli bölgeyi netleştirmek için ise ses analizlerini dinleyerek yorumlayan elektronik cihazları kullanıyor ve sizlere en iyi çalışmaları sunma amacındayız. Terasta su kaçağı bulma olarak gider borularının delinmesi, atıkların dışarı çıkması, beton içine yayılması gibi konularda bazı araştırmalar yapabiliyoruz. Özellikle bazı kameralar ile delinen kısmın yerini bulmak son derece kolaydır. Bazen jilet, cam kırıkları, kesici bazı nesneler atık borusu içerisine düşer ve plastik gider borusunu delecek duruma getirebilir. Yalnız bu problemleri görerek, bilinçli olarak anlayarak müdahale etmek apartman veya müstakil eviniz içerisinde en az hasarı meydana getirmektedir. Atık su kaçağı bulma İstanbul içi deneyimli ekibimiz ile servis ücretleri konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyoruz ve duvar ustası desteği ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Teras su kaçağı tespiti olarak bataryaya gelen suyun az olması, kirli akan batarya suları gibi konularda su arıza tespiti yapabilmek için yanınızdayız. Eğer borularda kireç ve paslanma meydana gelmişse su kalitesi de düşecektir. Çözüm için bizimle şu anda iletişime geçmeye ne dersiniz? Bina içinde damlayacak düzeyde bile dolaşan sular maalesef risktir ve binalarda kısmen çürüme meydana getirir. Bunun olmasına izin vermeyin.

Be the first to comment

Leave a comment