Su kaçağını sigorta şirketi karşılar mı

Su kaçağını sigorta şirketi karşılar mı ? Yaptığınız sözleşmeye göre genellikle tespit ve onarım ücretini sigorta şirketleri karşılamaktadır. Su kaçağı tespiti kameralı sistemle yapılırsa fazladan bir yer kırılmadan sorunlu bölgeye ulaşır.

sigorta şirketi su kaçağı karşlıyor

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu ?

Su kaçağını sigorta şirketi karşılar yapılan sözleşmeyi kontrol etmekte fayda var. Su kaçağını sigorta şirketi karşılar mı yeri bulunamayan su sızdırmaları gibi şikâyetlerde su sızıntısı ekipleri ile en zorlu vakalara bile hazırlıklı olabilirsiniz. Cihaz belirtileri ile analizin mükemmel düzeyde kaliteli olması sonucu da müşteri memnuniyetini de en üst standartlara çekmektedir. Bunu biraz genişleterek, biraz daha detaya inerek anlatmak istiyoruz. Su kaçağını sigorta şirketi karşılar bir binada alt kata su kaçağı bulma gibi işlemlerde testler yaparken alakalı sistemlerde 10 bar basıncına dayanıklılıkta ölçülmektedir. Ayrıca yalnızca su dolaşımı için oluşturulmuş şebeke hatlarındaki bu sıvıları oradan bir süreliğine boşaltırız. Yerine ise hava ekleyip sızdırmalarının olup olmadığı araştırılır. Eğer varsa kimyasallar ile dolgu yapılarak devamlı su kaçıran temiz su borusu garantili olarak onarılabilir. Yani kırma dökme gibi bir ihtimal olmadan pek çok binada bu türde adımlar atabilmekteyiz. Bazı vakitlerde ise delinme boyutu biraz daha fazla olabiliyor. Yani tazyikli biraz gürültülü su çıkışı olan sistemleri onarmak mümkün değildir. Diğer bir deyim ile onarılması çok sağlıklı değildir. Çünkü su akışı devamlı olacağı için yine zarar görebilir. Bunun yerine bu seslerin kaynağını ve yerlerini detektör cihaz ile bularak parça değişimi ve fayansın onarımı gibi komple işlemleri sizlere sunuyoruz.

Su kaçağını sigorta şirketi karşılar mı boru patlamalarının yerlerini su arıza tespiti aygıtlarımız ile bulunmasını önermekteyiz. Yaşam alanlarındaki bu rahatsızlıkları ömrünüzün sonuna kadar çekmek zorunda değilsiniz. Ayrıca teknik servis işlemlerinden sonra sizi yalnız bırakmıyor, garanti süreleri ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment