su kaçağını cihazla tespit eden firmalar

İstanbul su kaçağını cihazla tespit eden firmalar arasında Çözüm Merkezi son teknoloji kamera sistemleri ve dinleme cihazları ile servis vermektedir. Su ile yaşayacağınız tüm problemlerde aynı gün servis imkanı ile yanınızdayız.

Su kaçağı arızasını cihazla tespit eden firma olarak hem temiz su hemde kirli su yani kullanım suyu kaçaklarınıda bulan makinelerimiz vardır. Su kaçağı tespitinden sonra su kaçağı tamiri için fiyat veriyoruz ve yaptığımız onarımlar bir sene içinde tekrarlaması durumunda ücretsiz hizmet veriyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Tespit Eden Firma

Su kaçağını cihazla tespit eden firmalar kaloriferde su basıncı düşmesini kırmadan onaran su kaçağı bulan tesisatçı ekibidir. Kaloriferin su sızdırma kaçırması genel anlamda pek belli olmaz. Damlatacak türde girişimlerdir. Kombiden su eklemesini birkaç gün veya hafta aralıkla yaptığınız için o arada ıslanan betonda kuruma bile olabilir. Kombide su eksilmesi sinyali ile sizlere bilgi verebilir. Asıl önemli konu suyun kaloriferin neresinden aktığını kırmadan cihazla bulma işlemidir ve bunu sizlere anlatacağız.

Su kaçağını cihazla tespit eden firma kaloriferde su kaçıran peteği ilaçla kırmadan onaran işlemler yapmaktadır. Evin duvarı ve fayansını kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile kalorifer dıştan taranır. Bildiğiniz kameralı sistemler değildir. Sıcak su geçen plastik boru sistemlerinde de uygulanır ve suyun nerede aktığını duvar içini gösteren bu cihaz ile buluruz. Ek olarak nem ölçer cihaz ile duvarda kalorifer suyu, sıcak su ıslaklıkları kırmadan incelenebilir. Soğuma yapan kaloriferleri de inceleyerek hangi kalorifere ilaçlı kapatıcı uygulanacağına karar verilir. Peteğin yan haznesinden seyreltilerek bu ilacı ekleyebilmek için kaloriferi temiz hale getirme işlemi yapılması gerekir. Bu gerekli ise size bilgisini vererek makine ile temizler ve sonra peteğe ilaç ekleriz.

Su kaçağını cihazla tespit eden firmalar kaloriferde su eksilmesi yerini kırmadan cihazla bulan firmadır. Kombi cihazını kontrol eden su kaçağını cihazla bulan firmalar arasındadır. Sorun kalorifer tesisatı bağlantıları ve diğer olasılıklarda da yer alabilir. Önemli olan kırmadan kalorifer kaçak su tespiti yapan cihazlarla aygıtlarla tarama başlatmaktır. Bizi hemen arayın ve hasarsız, tadilatsız kalorifer tesisatı su kaçağını incelemek için bir servis kaydı oluşturun.

Be the first to comment

Leave a comment