su kaçağı tespiti servisi

çözüm merkezi

Su kaçağı tespiti servisi olarak yapılarda oluşan gizli su sızıntılarının yerini kameralı sistemle görüntülüyoruz. Yer tespiti yapıldıktan sonra gereken onarımıda firmamız gerçekleştiriyor. Artık nedeni belli olmayan su arızaları için evinizi gelişi güzel kırdırmaya son veriyoruz.

Su kaçağı tespiti yapmak gelişen teknolojiyi takip eden ve alanında uzman olan firmamız için oldukça kolay bir işlem. Firmamız tesisatınızda meydana gelen kaçak problemlerini teknolojik cihazlar ve kameralı su kaçağı bulma makineleri sayesinde hızlıca ve kırmadan yerini tespit edip arızayı çözüyor. Firmamız sizlere sadece su kaçağı tespit yapmak için değil her türlü tesisatçı ihtiyacınızda firmamızın uzman elemanları yardıma hazır.

Kırıp dökmeden yer tespiti

çözüm merkeziFirmamız eski usulleri kullanan tesisatçıların aksine tesisattaki su kaçaklarını kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edebiliyor ve sizlere hızlı hizmet sunuyor. Tesisat sorunları vakit kaybedilmeden müdahale edilmesi gereken sorunlardır. Ne kadar çok vakit kaybederseniz sorun o kadar çok büyür ve kaçak da bir o kadar yayılır. Bu yüzden hızlı müdahale edilmesi gerekir. Eski yöntemleri kullanan tesisatçılar kırarak tesisattaki kaçağı bulmaya çalışarak daha çok vakit kaybederler. Oysaki bizim firmamız siz bizi aradıktan kısa süre sonra adresinize gelir ve tesisata müdahale ederiz. Su kaçağı tespiti servisi vermek için teknolojik makinelerle gelir ve kaçağın yerini tam olarak tespit ettikten sonra sadece su kaçağının olduğu noktayı kırarak tesisattaki kaçağın giderilmesini sağlarız. Tesisata hızlı müdahale derken ve teknolojik cihazlar kullanırken sizlerden yüksek meblağlar talep etmeyiz. Firmamızın aldığı ücretler piyasanın oldukça altında olan ücretlerdir. Her türlü tesisat işleminiz için size sadece bir telefon kadar uzağız

Be the first to comment

Leave a comment