esenler tuvalet tıkanıklığı açma

Esenler tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak sizlerleyiz. Tıkanıklık açma konusunda yılların birikimini sizlerle paylaşmak isteyen firmamız semtinizde hizmetinizde. Klasik olarak uygulanan kırma işlemine artık son diyoruz. Esenler servisimiz deneyimli ekip ve ekipmanlarımız ile sizlerin sorununa en kısa sürede çözüm buluyoruz.

Robotla Kırmadan 0212 674 69 83

tuvalet tıkanıklığı açma Esenler tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak uyguladığımız yöntemlerden biraz bahsedelim. Tuvalet veya pimaş tıkanıklığı çoğu ev veya işyerinde karşılaşılan bir sorundur. Bu sorunun başlıca nedenlerine değinecek olursak, tuvalet veya pimaş tıkanıklığının en büyük nedeni tesisata kaçan yabancı cisimlerdir. Bu cisimler tesisattaki akışı engeller ve sistem tıkanma noktasına gelir. Klasik yöntem olarak adlandırdığımız yöntemlerle bu sorun şu şekilde çözülmekteydi. Sorunun oluştuğu yerde, hasara ulaşmak amacıyla bir takım kırma işlemleri uygulanarak sonuca ulaşılmaya çalışılmaktaydı. Fakat gelişen teknoloji sayesinde bu kırma ve hasar verme gibi işlemler geride bırakılmış oldu. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan madde çeşidine göre bir takım yöntemler uygulanmaya başlandı. Tuvalet tıkanıklığı ile ilgili işlemler şu şekilde ilerlemektedir. Uzman ekiplerce hazırlanan çalışma ortamı, herhangi bir kırma veya hasar durumunu gerektirmemektedir. Esenler tıkalı tuvalet açan tesisatçı olarak hılzı bir şekilde tıkanıklıklara müdahalede bulunmaktayız.

Uzman Kadro

Esenler tıkanıklık açma ekipmanların kurulmasıyla başlanan işlemler zincirinde ilk olarak, bir kamera sistemi tesisatı gözlemek üzere yollanır. Tıkanıklığın seviyesine kadar kamera burada bilgi alır. Bilgisayar vasıtasıyla elde edilen verilen bir röntgen tarzıyla uzman kişilerce izlenir. Uzman kişilerin incelemeleri doğrultusunda yapılacak olan işlemlere karar verilir. Örneğin tıkanıklığa sebep olan madde bir çekilerek çıkartılacak türden ise, uzman kişi çeşitli araçlarla bu işlemi uygular. Fakat tıkanıklık sorunu daha ileri seviyede ise, bir takım kimyasal yollarla bu sorun giderilmeye çalışılır. Bu şekildeki uygulamalarla sorun kısa sürede halledilir.

Esenler tıkalı tuvalet  açma firması olarak böyle bir sorunu ortadan kaldırmak adına bizlere güvenebilirsiniz. Sorununuzu bizlere telefonla bildirdiğiniz andan itibaren uzman ekibimiz sizler için devreye girecektir. Esenler bölgesindeki ev veya işyerinize servis imkânımız mevcuttur. Uzman tesisatçılardan oluşan ekibimizle sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Tıkanıklığın devam etmesi durumunda sizlere ücretsiz servis olanağımızı sunmaktayız. Tesisatçılık uzmanlık ister, işi uzmanına bırakmakta yarar vardır.

Be the first to comment

Leave a comment