Su Kaçağı Tespiti Göztepe

Su kaçağı tespiti Göztepe ekiplerimiz kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı bulma ve onarım çalışmaları yapmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur ; kırmadan kameralı sistemlerle yapıya zarar vermeden bulunur.

Göztepe Termal Kamerayla Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti göztepeSu kaçağı tespiti Göztepe teknikerlerimiz ile onlarca farklı sorun hakkında çalışma yapmaktayız. Bunlardan bir tanesi alaturka tuvaletlerin kullanımına sunulduğu sifonlardır yani temiz su akma mekanizması. Kolu çevirmeniz ile hava sesi gelmesi veya az olarak suyun akması maalesef sıkıntı demektir. Su gelmiyor olabilir veya tank delinmiştir. Etrafa sızıntı yapıyorsa bir an önce bulunması gerekiyor ve aksi durumda karşınızda sadece basit bir kaçak problemi kesinlikle olmayacaktır. Su kaçağı tespiti Göztepe 7/24 saat ve gün farkı gözetmeksizin çalışmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur ekiplerimiz ile araştırma konusu olan sifonların duvara gömülü olarak genelde yer aldığı açıktır ve ses detektörleri ile gerekirse zemin ve alt katta dahil olmak üzere tuvaleti bölgesinde maksimum 2 kat ile araştırma başlatmamız sorunu bulmamız için mantıklı olacaktır. Önünüzde içinden %100 şekilde su bulunan bir temiz su borusu olduğunu düşünün. Üzerine bir iğne ile delin ve bu boruyu çukur bir zemin içine ekleyin. Üzerini örtün, fayansları yerleştirin ve çıkan sesi biz cihazlarımızla hemen bulabiliriz. Ayrıca sapma payı minimumda kalacak şekilde matkap ile fayansı kırma koşulu ile hemen ulaşabilir ve gerekirse onarım pek başarılı olmayacağı ustalarımız tarafından düşünülürse, borunun boyu kadar kırmaya devam ederek çap ölçümü yaparak hemen aynısından bir tane takabiliriz.

Su kaçağı tespiti Göztepe servisimizdeki cihazların her firmada olmadığı ve her firmanın maalesef garanti ve fatura vermediğini belirtmek istiyoruz, asla kaliteden şaşmayın.

Be the first to comment

Leave a comment