Su Kaçağı Tespiti Bağcılar

Su kaçağı tespiti Bağcılar tesisatçı telefon numarası 0212 674 69 83 tür kameralı cihazla su kaçağı olan yeri noktasal olarak tespit ederek gereken onarım işlemlerini garantili olarak yapıyoruz.

Bağcılar semti su kaçağı bulma makineleri ile arızaları noktasal olarak teşhis etmekteyiz. Su tesisat arızaları genelde alt komşuya sızma şeklinde görülür ve ancak komşunun kapımıza geldiğinde anlarız. Bilinçli müşteriler araştırma yaparak su kaçağı tespiti bağcılar firmamıza ulaşıyor. Sizde bu yazımızı okuyan şanslı insanlar arasında yer alıyorsanız rahat bir nefes alabilirsiniz.

su tesisatı kaçağıSorunlu bölgeyi kamera sistemi ile belirliyor sadece o bölgede onarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Tesisat firmamız 1998 yılından bugüne tesisat kaçaklarını bulma hususunda başarılar elde etmiştir. Geçen zaman diliminde pek çok sızıntı çeşitleri ile karşılaşan firmamız sizlerinde sorunlarını kökünden yok ederek fazla masraf çıkartmayacaktır.

Su arıza tespiti Bağcılar Telefon : 0212 674 69 83 – 0532 736 48 79 Candan Usta

Son teknoloji görüntüleme sistemi , akustik yer dinleme cihazları ve termal kamera sistemleri ile yapılarda meydana gelen su sızıntılarını noktasal kırmadan bulmaktayız. Sizinde böyle bir sorununuz varsa vakit kaybetmeden Bağcılar firmamızı arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment