su kaçağı tespiti ataşehir

Su kaçağı tespiti Ataşehir bölge servis telefonu (0216) 612 55 90 dır. Firmamızı arayarak en yakın ve en ucuz su kaçağı tespit ve onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ataşehir su kaçağı tespitinde teknik konular ve biraz da iş yerlerini ilgilendiren yazımızı eklemek istiyoruz.

Ataşehir Su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti ataşehirSu kaçağı tespiti Ataşehir ekibi olarak kontrollerin önemli olduğı yerler depo amaçlı kullanılan binalar, tesisler arasında endüstriyel yapılar, binaların çevreleri gibi alanlarda hidrant su sızıntısının keşfinin yapılması önemlidir. Yangın oluştuğunda bir miktar kırılma ve çatlak yerin altından dolayı fark edilmesi güç olup zamanla depodaki aşırı suyun heba olmasının engellenmesi için yerin yaklaşık 2 metre kadar altına kadar su sızıntılarına karşın tedbir almak için çalışma yapabiliriz. Ataşehir su kaçağı tespiti telefonlarımız bu görev için hazır olup amacımız fazla kırmadan maliyeti düşük tutarak varsa eğer tespiti tamamlamak ve bu görevi yerine getirecek tecrübeye sahibiz. Ayrıca bahçe hortumu, sulama tesisleri gibi toprakla alakalı kısımlarda üretim yapılıyorsa hangi borunun sızdırdığını bulmak gerçekten usta işidir. Özellikle damlama sulama tesislerinde plastik hat üzerinde önemli bir yırtılma varsa su faturaları bir hayli fazla gelebilmektedir. Firmamız ev, iş yerleri, üretim tesisleri gibi yerlerde hasarsız veya en az hasarı verecek şekilde araştırma yapabilir.

Ataşehir su kaçağı tespiti çok katlı binalarda borular dikey olarak yükselir ve ilgili kata geldiğinde mutfak, lavabo, tuvalet, kombi, güneş enerjisi, kombi gibi alanlar için özel hatlar döşenebilir. Tuğla ile yükselen ve kata gelince fayansın hemen altına işlenen bu tesisatlarda vana açık olduğunda bazen fıskiye sesi gibi sorun görülebilir. Su faturasına önem verenler “benden kaynaklanmıyordur” gibi düşünmemelerini öneriyoruz. Su faturası rakamı sizin için önemli değilse bile bina betonlarının nemlenmesi ilerde sonuçları kötüleştirebilir. Ataşehir su kaçağı cihazlı tesisatçı ile termal cihazımızı sesin geldiği odada görüntü almak için kullanırız. O odada borunun nereden başladığı, nereye kadar gittiği hemen görülür. Dinleme aygıtı ise su vanası açık iken sağlam kısım ile hasarlı kısımda farklı şekilde akacaktır. Birinde çok az ses varken, diğerinde daha gürültülüdür. Boru çapları çok küçük olduğu için robot cihazımızı kullanamıyoruz fakat bu iki cihaz ile sonuca %100 ulaşmamız mümkün. Gerisi biraz tadilat ve yenisi ile değişim. Ataşehir su kaçağı tespitinde tesisatçılarımız bar basınçlarını sadece dinleyerek ölçmekte ve mano metre eğer 9 bar basıncın altına düşerse kaçak büyük ihtimal var demektir.

Be the first to comment

Leave a comment