sefaköy su kaçağı tespiti

Sefaköy su kaçağı tespiti için firmamızı 0212 674 69 83 no lu telefondan arayabilirsiniz. Son teknoloji cihazları kullanarak su arızalarının yerini noktasal tespit ederken gereken onarım işlemlerini 1 yıl garantili bir şekilde yapmaktayız. Su kaçağı oluşumunda suları izlemeye aldığımız duvar arasını çıplak göz ile göremediğimiz halde tamamen cihazlar ile nereye kadar ilerlediğini gördüğümüz cihazlarımızın tanıtımı ve soruna nasıl yaklaştığımızı bu yazımızda okumalısınız.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur Sefaköy

Sefaköy su kaçağı tespitinde üst komşunuzun tuvalet sifon girdabındaki hasar, sizin tuvaletinizin tavanındaki betonda su damlacıkları oluşturuyor olabilir. Bu nasıl olabilir? Sifonu kullanmasanız bile boruda hasar varsa her zaman su sızdıracaktı. 1 gün içinde 200 mililitre su sızdırması bile suyun duvar içinde ilerlemesini sağlar. Su damlacıkları zamanla göz ile görülür ve sizi rahatsız edecektir. Leğen yada çukur kaplar eklemek ve zamanla düzeleceğini düşünmek son derece hatalı bir davranış olup, bu tür aksaklıklarda genelde püskül yada conta ile set çekebilir yada boruda kırılma varsa değişim için sefaköy kameralı ve cihazlı su tesisatçısı olarak her zaman desteğe hazırız.

Sefaköy su kaçağı tespiti banyonuzu birkaç gün hiç kullanmadınız ve banyo penceresi de açık olduğu halde bir hayli kötü bir hava varsa sebebi henüz damlamaya başlamayan suların duvar içinde yerini alması ve nem oluşturması olabilir. Nem oranı sıcak suda fazla, soğuk suda daha düşük olur ve üst komşunuzda oluşan bu problemi tamamen bertaraf etmemizi ve çabukça verimli metotlarımızı uygulamamızı ister misiniz? Sefaköy su kaçağı tespitinde vanalardaki rakamları not edip, yaklaşık 1 saat kadar bina içi tesisatı kullanmazsanız, herhangi bir rakamda değişim gözlerseniz kuşkularınız bir miktar doğrulanabilir. Fakat yerini bulma yada onarım, bakım gibi işlerde sürekli aynı hataların tekrarlamamasını sağlamak için bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment