Su kaçağı makine ile tespiti ne kadar

Su kaçağı makine ile tespiti ne kadar sorusunun cevabı normal daire 99 TL dublex veya iş yerleri için ayrıca fiyat veriyoruz. Çözüm Merkezi tesisat firmamızda kameralı robot cihazlarla daire tesisatında kaçakları tespit ediyoruz.

tikla-ara

Su kaçağı makineli tespit yapan İstanbul tesisat firmasıyız Avrupa Yakasından 0212 544 36 75 Anadolu Yakasından 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz.

Makineli Su Kaçağı Tespit Firmaları

Su kaçağı tespiti için bütün fayansların kırılmasına gerek yoktur. Hatta hiçbir fayansın kırılmasına gerek yoktur. Su kaçağı makine ile tespiti için sadece tesisatın içerisini cihazlar yardımı ile incelmemiz yeterlidir.

En çok merak edilen ve tedirgin olunan konu budur aslında. Makineli su kaçağının tespiti için bütün fayansların kırılması gerektiği düşünülür. Bu tekrardan yeni fayansların alınıp yüklü bir miktarda tadilat masrafının çıkmasına ve ev içerisinde günlerce sürecek olan bir inşaat alanına neden olmaktadır. Ev sahipleri de bu durumlar yaşanacağı için sorunu en kolay şekilde çözmeye çalışır. Sorunun kolay ve kısa sürede çözülmesinin yolu ise makinalı su kaçağı tespiti yaptırmaktır. Bu sayede hiçbir fayansın kırılmasına gerek kalmaz ve sorun kısa sürede çözülmüş olur. Bütün zemine zarar vermeden su kaçağını tespit etmek için kameralar, dinleme cihazları ve test pompaları kullanılır. Bu cihazlar tesisat içerisinde var olan her bir su kaçağını tespit edebilir. Dinleme cihazları ile temiz su borularındaki ve kalorifer tesisatındaki su kaçakları dinlenebilir. Kameralar ile de pis atık su borularının olduğu bütün giderler incelenebilir. Test pompaları ile de suyun basıncı ölçülür ve fazla olduğu alanlar belirlenebilir. Ayrıca sıcak su boruları için ise özel termal kameralar kullanılır. Bütün bu işlemler yapılırken zemine hiçbir zarar vermeden yapılır. Makineli su kaçağı tespiti bu şekilde yapıldıktan sonra tesisat içerisinde var olan su kaçakları duruma göre fayanslar kırılmadan da tamir edilebilir. Temiz su borularında ve kalorifer tesisatında oluşan bazı kaçakların giderilmesi için kimyasal ilaçlar kullanılır ve bu şekilde kaçak kırılmadan tamir edilir. Ama böyle bir işlem yapılamıyorsa eğer kaçağın giderilmesi için sadece belirli bir alanda birkaç fayans kırılır ve sorun bu şekilde giderilir.

Makineli su kaçağı tespiti kaç para cebinizden yüklü bir miktarda tadilat masrafı çıkmasını engellerken, bayanlar için en güzel yanı ise temizlik sorunun oluşmamasıdır. Herhangi bir kırıp dökme işlemi olmadığı için ev içerisinde büyük bir temizliği gerektirecek günlerce sürecek olan bir temizlik serüveni oluşmaz. Ayrıca makinalı su kaçağı tespiti ve sorunun çözülmesi 2-3 saatlik gibi kısa bir sürede biter.

Be the first to comment

Leave a comment