su borusunda kaçak bulma

,

Su borusunda kaçak bulma işini yapan firmamızda bulunan gelişmiş akustik dinleme cihazları ve test pompaları sayesinde noktasal su arıza tespiti yapılmaktadır. Bireysel olarak su borusunda kaçak bulma ancak kırılarak mümkündür fakat sonuç pekte iç açıcı olmayabilir kırım yaparak bütün banyo, koridor ve mutfak fayansları helak olabilir.

Sıradan tesisat firmalarından farkımız bu noktada ön plana çıkmaktadır. Elektronik veya manuel test pompaları işimizi çok kolaylaştırıyor. Tesisata verilen hava sayesinde delikten ses gelmesi sağlanırken akustik dinleme düzeneği ile noktasal su kaçağı tespit imkanı sunuyor. Tek fayans kırılarak bulunan su kaçaklarında tamirde aynı bölgede yapılıyor böylece fazladan tamir parası ödeme zorunda kalmıyorsunuz en önemlisi ev inşaat alanına dönmüyor. Kırılan fayanların yerine aynı şekilde veya bir benzer fayansı döşüyoruz siz ayrıca fayans ustası aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Su borusunda kaçak nasıl bulunur

Bireysel olarak tespit işlemi yapmak için kırım döküm işlemini göze almanız gerekir belkide komple bir değişim içine girerek fayanslarıda yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma işleriniz için profesyonel firmamızdan yardım alabilirsiniz su kaçağı nasıl bulunur sayfamız bu konuda müşterilerimize hizmet vermek için kurulmuştur. Su borusunda kaçak belirtisi su saatinin kullanım olmadığında bile aşırı şekilde dönmesi ve alt komşulara su damlamsı şekilde görülmektedir. Temiz su kendi içinde iki kısımda incelenir şebeke suyu ve sıcak su olmak üzere şebeke suyu su saatinden itibaren kullanım alanlarına suyun plastik boru ile çekilmesidir. Sıcak su ise kombiden alınan bir hatla sıcak suyun kullanım alanlarına daire içinde tesisata çekilmesi şeklinde görülür. İkisininde tespit yöntemi farklıdır temiz su kaçağı dinleme yöntemi ile bulunurken sıcak suda ise termal kamera sistemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sıcak su borularında kaçak oluşumu temiz suya göre daha fazla görülmektedir. Nedeni genleşmedir ısınan boru soğuk betonla aniden genleşir ve çatlaklar meydana gelir. Çözüm Merkezi olarak İstanbul genelinde su borusunda kaçak bulma işlerinizi garantili olarak yapmaktayız. Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan servis noktalarımızı arayarak servisler hakkında bilgi alabilir randevü talebinde bulunabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment