esenyurt tıkanık tuvalet açma

esenyurt tuvalet tıkanıklığı açma

Esenyurt tıkanık tuvalet açma makineleri sayesinde artık kırıp dökmek yeni tesisat çekmek tarih oldu çünkü Esenyurt servisimizde kanal açma ve görüntüleme kamera sistemleri sayesinde tıkanıklığın nedenini görüntü alarak robotla açıyoruz.

tıkanıklık açma servisi

ESENYURT  SERVİSİ

Teknloji her alanda hızla ilerliyor bizde esenyurt tuvalet açma ekibi olarak bundan geri kalamazdık. Edindiğimiz kanal açma makineleri sayesinde etrafı kirletmeden kısa süre içinde tuvalet tıkanıklığı açıyoruz. Tıkanmanın asıl nedenlerini araştırmak açmaktan daha önemlidir çünkü o anda tıkanıklık açılabilir ya tekrar ederse yine bir hizmet verilecek. Tıkanıklığın açılmadan önce kamera ile görüntülenmesini ön gören firmamız müşterilerimizin isteğine göre direk açma yöntemleride uygulayabiliyor.

Esenyurt tuvalet tıkanıklığı açan ustalar

Tuvalet tıkanmasının asıl nedeni atılan cisimlerin zamanla giderlerin çatal kısmında birikmesidir. Tuvalet kağıdı ve ıslak mendiller tıkanıklığın oluşturan başlıca etmenlerdir. Genellikle umumi tuvaletlerde bunlara dikkat etmiyorlar o anda işlerini gördükten sonra çöplerini gidere atıyorlar. Giderler asla bir çöp öğütücü değildir bilinçli kullanım olursa esenyurt tuvalet açan usta aramak zorunda kalmazsınız.

pompa ile açmaTıkalı gider açmadan önce bazı önlemler alınması gerekmektedir pislikler içinde mikroplar üreyebilir ve bunlar bulaşıcı hastalıklara neden olmaktadır. Bunun önünde geçmek için önce hijyen gerekir ilk önce eldiven sonra burun – ağız koruyucu takılır. Bireysel olarak açılacaksa ilk önce pompa yardımı alınmalıdır diğer kimyasal kullanımı yapmanın bir çok zararı vardır. Kimyasal ile gider açmaya çalışırken bir ev hanımının patlama sonucu eli ve yüzünün yandığını hatırlatmak isteriz. Eğer tıkanıklığınız var esenyurt tıkanıklık açma profesyonel ekiplerimizi arayarak uygun fiyatlara tuvalet açtırabilirsiniz üstelik hiç riski olmadan.

Be the first to comment

Leave a comment