su arızası bulucu

Su arızası bulucu İstanbul cihaz makinelerle su kaçağı arızası bulunur kameralı sistemle aynı gün içinde servis veriyoruz. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinize dert etmeyin bizi arayın sorunu cihazlarla çözelim.

Eğer elinizde su kaçağının olduğu yeri kesin bir şekilde bulmak için gerekli cihazlar var ise evet su kaçağını kendiniz tamir edebilirsiniz. Ama su kaçağının zemin içerisinde nerede olduğunu göremediğiniz için elinizde de herhangi bir cihaz yok ise kaçağı bulup kendi başınıza tamir etmeniz imkansızdır. Mutlaka su arızası bulucu ve tamircisi aramanız gerekir.

Su Kaçağı Arızası Bulucu

Tesisat boruları zemin içerisinde oldukları için boruların nereden zarar gördüğünü anlamanız mümkün değildir. Çünkü bazen zemin içerisinde var olan suyun yüzeye çıktığı yer kaçağın olduğu yer olmayabilir. Bu nedenle de kaçağı bulmanız öyle kolay olmaz. Kaçağın olduğu yeri bulmak için fayansları kırdığınızda diğer borulara da zarar verebilirsiniz. Buda işin giderek büyümesine ve sorunun çözümünün uzamasına neden olabilir.

Alt katın tavanına sızan su kaçaklarında bazı kişiler tesisat içerisindeki sudan değil de sızmanın banyo suyu kullanıldıkça yüzeyden olduğunu ve fayans aralarından suyun alt kata sızdığını düşünürler. Bu nedenle de fayans aralarına kapatıcı sürerek sorunu çözmeye çalışırlar. Tabii ki bir süre sonra fark ederler ki aslında sorun burada değil zemin içerisindedir ve su kaçağını bu şekilde kendileri tamir edemezler. Su arızası bulucu için işinde uzman olan bir tesisat firması ile görüşmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Bu şekilde hem siz sorunu büyütmeden ve ilerletmeden kısa sürede çözmüş olursunuz hem de evinizde bir inşaat alanı oluşmaz. Su kaçağı arızası bulucu yapan firmalar ile görüştüğünüzde onlar kullandıkları cihazlar yardımıyla sorunun nerede olduğunu bulabilirler. Sorunu bulduktan sonra ise su kaçağı olan yeri kendileri tamir ederler ve size yapacak hiçbir iş kalmaz. Bu şekilde de kısa sürede sorun çözülürken sizin için masrafta çıkmamış olur.

Evinizde oluşan su kaçağı sorunları için 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Biz uzman personelimiz ile gelerek kullandığımız son teknoloji aletler yardımıyla su kaçağının nerede olduğunu kısa sürede tespit etmekteyiz. Su arızası bulucu yaptıktan sonra ise gerekli tamirat işlemleri sonrasında zemini de kapatarak size tertemiz bir alan bırakırız. Bu şekilde de size yapılacak hiçbir iş bırakmadan oradan ayrılırız.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment