pis su borusundaki kaçaklar için kamera

Çözüm Merkezi tesisat firmamız pis su borusundaki kaçaklar için kamera sistemleri kullanmaktadır 99 TL den başlayan fiyatlarla servis veriyoruz. Pis su borusunda su kaçağı tespit yapan kameralı çalışan su tesisatçısı İstanbulda aynı gün hizmet için bizi arayınız.

Daire pis su borusundaki kaçaklar için kamera kullanan tesisat firmaları arasındayız. Atık su borusunda kamera ile kaçak tespit çalışması ve kanal görüntüleme hizmetleri alabilirsiniz.

Pis Su Borusunda Kaçak Tespit Çalışması

Tesisat boruları zaman içerisinde yıpranır. Bunun yanında borular içerisinde bulunan atıklar ve boru içerisine atılan diğer atıklar boruların daha kolay zarar görmesine neden olur. Buda su kaçağını kaçınılmaz hale getirir. Pis atık su borularında olana kaçak noktalarının tespiti için de yine firmamız özel kameralar kullanarak sorunun çözülmesi için sizlere yardımcı olmaktadır.

Pis atık su boruları içerisinde atıkların birikmesi borularda tıkanıklıklara yol açar. Bu tıkanıklıklar zaman içerisinde boruların içindeki atıkların ilerlemesini engellediği gibi borulara da zarar verebilir. Borular içerisinde oluşan delikler boru içerisindeki suların dışarı çıkmasına neden olur. Bu sular zaman içerisinde ilerledikçe zeminden veya alt katın tavanından dışarı çıkar. Ayrıca zaman içerisinde kötü kokuların oluşmasına ve ev içerisinde yayılmasına neden olur. Bu durum ev sahiplerini rahatsız eder. Pis atık su borularında oluşan bu kaçak noktalarını tespit etmek ve sorunu çözmek için pis su borusundaki kaçaklar için kamera ile tespit yapan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Pis su borusundaki kaçaklar için kameralı tespit için borular içerisine gönderdiğimiz kameralardan yardım almaktayız. Borular içerisine banyo, lavabo, küvet, klozet ve çamaşır makinası giderlerinden ucunda kamera bulunan bir kabloyu gönderiyoruz. Bu kablo borular içerisinde rahatça ilerleyebilecek kadar esnek olan ve borulara hiçbir şekilde zarar vermeyecek olan bir kablodur. Kablo ucuna yerleştirilmiş olan kamera borunun içerisindeki her bir noktayı görmemize ve kaçağın olduğu alanı tespit etmemize yardımcı olmaktadır. Bunun dışında boru içerisinde oluşan tıkalı alanlarda kameralar sayesinde belirlenebilir. Tıkalı alanlar bulununca o anda müdahale edilerek açılır ve atıkların borular içerisinde rahatça ilerlemesi sağlanır.

Pis su kaçağı tespiti için kameralar kullanarak yaptığımız bu çalışmalar sırasında kırıp dökme işlemi yapmadığımız için borulara verilecek olan zararlarda engellenmiş oluyor. Kaçak noktasını kamera ile tespit ettikten sonra sadece küçük bir alanda birkaç tane fayans kırılarak kaçağın olduğu noktada gerekli işlemler yapılarak kaçak noktası tamir edilir. Bu işlemden sonra ise zemin tekrar kapatılarak size temiz bir alanı bırakıyoruz.

Evinizde veya iş yerinizde yaşanan kaçak sorunlarının çözümü için kırıp dökmeden pis su borusundaki kaçaklar için kamera tespiti yaptırmak istiyorsanız firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz gün ve saatte evinizde ve iş yerinizde olabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment