Patlayan su borusunu dışarıdan bilme

Patlayan su borusunu dışarıdan bilme için kamera sistemleri , dineleme cihazları ve tesisat kaçak test pompaları ile hizmet veren firmamız servis vermektedir. Çözüm Merkezi profesyonel olarak su kaçakları tespit , tıkanmış boru görüntüleme ve açma hizmeti sunmaktadır.

Patlayan su borusu bulma ve tespiti tarafımızca yapılır bu konuda eğitilmiş uzman personel yanında gelişmiş kamera sistemleri kullanıyoruz. İstanbul genelinde gerek daire su kaçağı gerekse geniş alan ve iş yerlerinde oluşan tesisat problemlerini bulup gidermekteyiz.

Patlak Boru Tespiti

Patlayan su borusunu dışarıdan bilme bahçe musluğundaki damlayan, az su veren muslukların araştırılması gibi konulara bakabilir. Mutfak ve banyo bataryasında su eksilmesi var gibi konular sizi bulmuş ise beton içine doğru suyun kaçması durumları olabilir. Betonlardaki su birikir, birikir ve artık metrelerce aşağıdaki kata ulaşabilir. Bir kere bu görüldüğü zaman onarım yapılmazsa yani özenli ve dikkatli şekilde su kaçağı bulma yapılmazsa sorun devam eder. Patlayan su borusunu dışarıdan tespit etme duşa kabin su musluğunda sızıntı olması, gider kanalının tıkanması ve açılması işlemleri yapabilir. Ayrıca duşa kabin giderlerinde akıtma varsa görüntü alabilecek kameralı patlak boru tespiti ile anında problemi görüp çözüm sunabiliriz. Ayrıca klozetin giderlerinde, lağım kanallarında sıkışan atıkları açma, tıkanan atık borularını temizleme gibi konuda robot cihazlarımız olduğu gibi su arıza tespiti için betonları, fayansların altlarını dinleme detektörleri ile analiz edebiliriz. Suyun ilk su tesisatından ayrıştığı, çıktığı esnada farklı sesler oluşur. O aradaki farklı sırf sesleri farklı analizlere dönüştüren cihaz ekranı ile bulmaktayız.

Patlayan su borusunu dışarıdan bilme radyatörü içten bozan, petek içi çürümelere ve su kaybına neden olan korozyonu önleyebilir. Sızan kısımlarda ilaçlar ile oradaki suyun akıp gittiği yerleri durdurabilen çalışmalar patlak boruyu cihazla bulan tesisatçı tarafından verilmektedir. Ayrıca su sızıntısı olmaması için bu yazdığımız sorunun temelini oluşturan kirlenme ve tıkanma vakalarını da bağlayacağımız bir cihaz ile ortadan kaldırılması işlemleri de su kaçağı bulan firmalar ile kesinlikle garanti sunularak verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment