Kombi Su Kaçağı Kimyasalı

Kombi su kaçağı kimyasalı kombide su kaçağı olduğu zaman sızıntıyı kırmadan tamir etmek için kullanılmaktadır. Su kaçağı nasıl bulunur artık düşünmenize gerek yok kapatıcı kimyasallar sayesinde garantili olarak kaçağı tamir etmekteyiz.

kombi barı neden azalır

Kombi Su Kaçağı Giderme Sıvısı

Fayanslar sökülme derdi yok kırdık buradan çıkmadı su sızıntısı nerde derdi olmadan kombi su kaçağı kimyasalı ile garantili olarak su kaçaklarını durdurmak mümkündür. Avrupadan ithal bu ürün tesisata verildiğinde hava ile teması sırasından kristelleşerek o deliği kapamaktadır. Bunun garantisi var mı ? Firma olarak 24 saat içinde giderilmeyen kaçakların ücretini iade ediyoruz. Kombi su eksiltiyor nedeni nedir ? Kombi suyu azalmasında su kaçağının rolü büyütür kayıp oldukça sistemden su eksilecektir. İlacı kendim uygulayabilirmiyim ? İlacı uygulamanın riskleri vardır örneğin tesisatın içi pis ise mutaka makine ile temizlenmelidir. İlaç asidik madde içerir ve tesisatın içinde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşma yerinden kalkar kombi peteklerini tıkar buda ısınma sorunlarına neden olur. Pis tesisatı kombi su kaçağı kimyasalı uygulama olmadan önce mutalaka temizlenmedir. Kombi suyu eksitme derecesine göre yani 2 barlık bir su ne zaman bitiyor ? yarım saat mi , bir saat mi yoksa üç gündemi bu kayıp oranına göre ek kimyasallar kullanıyoruz. Yaptığımız iş faturalı ve 1 yıl garantilidir.

Kombi su kaçağı kimyasal satışı ve uygulama hizmetleri veren firma İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasının her bölgesine servis imkanımız vardır.

Be the first to comment

Leave a comment