Kameralı boru kaçağı tespiti

Kameralı boru kaçağı tespiti İstanbulda yapan firmalar en ucuz fiyata dairede , geniş alanda su kaçaklarının tespiti yapıyoruz. Kameralı boru kaçağı tespiti nasıl yapılır hakkında bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kameralı boru kaçağı tespiti pis atık su borularındaki kaçak noktalarını bulmak için kullandığımız en iyi yöntemlerden birsidir. Pis atık su borularının içerisindeki atıklar nedeniyle kaçak bulma işlemi hem zorlaşmakta hem de kaçağın olduğu yerdeki deliği kapatmak için çok fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. İşte kameralar bu borulardaki kaçak noktalarını bulmamızı kolaylaştırmaktadır. Buda işimizin kısa sürede bitmesini sağlamaktadır.

Daire tesisatında su borusu kaçak yerini buluyoruz

Kameralı boru kaçağı tespiti için özel olarak kullandığımız kameralar borular içerisine gönderildiğinde atıkların arasında en iyi şekilde görüntü alabilen ve suya dayanıklı olan kameralardır. Bu kameraların suya dayanıklı olmaları sayesinde boru içerisinde kaçak noktası bulununcaya kadar rahatça hareket edebilmelerini sağlamaktadır. Pis atıkların içerisinde bu kameraların rahatlıkla ilerleyebilmeleri içinde kameralar oldukça esnek olan bir kablo ucuna yerleştirilir. Bu şekilde kamera boru içerisinde rahatlıkla ilerleyebilirken borunun her bir noktasından görüntü alınabilir. Birçok ev sahibi atıklar nedeniyle görüntü alınamayacağını o nedenle de kaçak noktalarının kesin olarak tespit edilemeyeceğini düşünebilir. Ama bugüne kadar kameralı boru kaçağı tespiti yaptığımız herhangi bir kaçak tespit işleminde müşterilerimizden bir şikâyet almadık. Tam tersine kırıp dökme işlemi yapmadan kaçak noktasını bulduğumuz için müşterilerimiz daha çok memnun olmuştur. Kameralı boru kaçağı tespiti işleminin en güzel yanı kırıp dökme işleminin yapılmamasıdır. Bu; ev sahipleri için ek bir ücret oluşturmazken bizimde işlerimizin uzamasını engelleyerek kısa sürede kaçağın olduğu yeri tespit etmememizi sağlamaktadır. Bunun dışında merak edilen bir diğer detay ise kameraların borulara zarar verip vermeyeceğidir. Bu konuda da içiniz rahat olabilir. Kullandığımız kameralar oldukça küçüktür. Kameraların ucuna yerleştirdiğimiz kablolar ise oldukça esnek ve ince olan kablolardır. Bu şekilde olan kablolarında borulara herhangi bir şekilde zarar verme ihtimali yoktur.

Kameralı boru kaçağı tespiti için evinizde veya iş yerinizde bir tesisat kaçağı olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşarak bu sorunu çözmemizi isteyebilirsiniz. İstanbul’ un bütün semtlerine hizmet veren firmamız haftanın her günü çalışmaktadır. Sizin istediğiniz günde ve saatte evinizde ya da iş yerinizde olarak tesisat sorunlarını 2-3 saat gibi kısa bir sürede ortadan kaldırmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment