kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma

Kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma Çözüm Tesisat kırmadan termal kamera cihazları ve dinleme cihazları ile su kaçağı servisi vermektedir. İstanbul genelinde normal daire tespit ücretimiz 99 TL dir.

Kameralı su kaçağı tespiti yaptıktan sonra onarım işlemleri için arızanın boyutuna ve durumuna göre fiyat verilmektedir. Fiyat tarafınızdan kabul edilirse bizim yaptığımız onarımlar 1 yıl garantilidir.

Kameralı Tesisata Bakan Firmalar

Kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma beton üzerindeki fayansın kırılması gerekliliği olmadan su kaçağı bulan firmalar olarak çalışma yapıyoruz. Beton içinden kombi su borusu geçiyorsa sıcak su aktarımı yapıp termal kamera ile kombi suyunun alt kata su sızması var mı ve tam yerini bulup su kaçağı tamiri gibi adımları uygulayabiliriz.

Kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmalar antreden, terastan, çocuk odasından akan suların yerlerini bulabilir. Bu işlemi farklı tesisat borusu geçen yerler içinde kullanabiliriz. Bahsettiğimiz teknik boru içinden geçen suların delinme yerlerinden akmaya, sızmaya başladığı andaki ses hareketliliğini ses detektörü ile tarama ve bulma işleminden ibarettir. Mikrofon ile çekilecek bu sesler ile konuşma ve ayak sesleri gibi istenmeyecek ses dalgaları filtre edilir. Ekranda titreşimlere yönelik veriler cihaza aktarılır ve su kaçağı bulan tesisatçı bu sonuçlar eşliğinde mutfak fayansından gelen suların yerlerini bulmak için su kaçağı yer tespiti sistemini kullanır. Onarımlar da aynı hız içerisinde şebeke sisteminde sınırlı kısımların değişimi ile devam edecektir.

Kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma bodrum katı tesisatında kameralı su kaçağı tespiti ile lavabo kanalındaki su sızıntıları için yerlerini bulabilir. Küçük bir sıhhi kanal olduğu için gider içi kılavuz kameralardan küçük olanını tercih edip orada görsel gözlem yaparız. Lavabo bataryasından bolca su aktarıp, plastik atık borusundan betona akan kısımları buluruz. En ufak analizde tadilat seçeneği olmayan birkaç yöntemi sizlere anlattık ve farklı tip büyük tesisat sorunları içinde deneyimli firmamızı arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment