fatih cihazlı tesisatçı

Fatih cihazlı tesisatçı ; su kaçağı tespiti , tıkalı gider açımı ve petek temizliği işlemlerinde özel cihazlar ve kimyasallar kullanmaktadır. Fatih semtine hizmet veren firmamız su kaçak tespit kamerası , kanal açma robotu ve petek temizliği makinesi kullanarak tesisat sorunlarını gidermektedir.

Su kaçağı tespiti Fatih

Fatih cihazlı tesisatçı olarak su kaçaklarını etrafı kırıp dökmeden ekstra tadilat masrafları çıkarmadan nokta atışı tespit ederken gereken onarım işlemlerinide garantili olarak yapmaktayız. Su kaçağı tespiti Fatih ekiplerimiz size komple tesisat masrafı çıkartmaz çünkü cihaz kullanımı yaprak tespit yapar sağlam borular boş yere kırılmaz sadece sızıntı yapan boru bölgelsi tespit edilerek gereken onarım işlemleri o bölgede yapılır. Eğer evinizde veya iş yerinizde su kaçağı problemi varsa vakit kaybetmeden fatih servsimizi arayınız.

Tuvalet veya Lavabo gideri tıkalı

Tuvalet veya lavabo gideri tıkalı ise vakit kaybetmeden fatih cihazlı tesisatçı servisimizi arayın kanal açma robotları ile hızlı ve temiz müdahale için bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tesisatlar zaman içinde tıkanır bunun kullanım kaynaklı nedenleri olduğu gibi yapım aşamasında da eğimin düzgün verilmemesi veya düzgün malzeme kullanılmaması tıkanıklıklara yol açmaktadır. Tıkanıklıkların meydana gelmesinde bireysel olarak tuvalet kağıdı ve ıslak mendillerin giderlere atılması ve bu cisimlerin gider es lerinde birikmesi sonucunda meydana gelmektedir. Lavabo tıkanıklıklarının baş nedeni ise yemek ve yağ atıklarıdır bu yüzden bulaşık yıkarken yemek artıklarını çöpe dökmeye özen göstermeliyiz gider boruları çöp değildir.

Kombi petekleri iyi ısıtmıyor ?

Kombi petekleri iyi ısıtmıyor ise tesisatın içine biriken kir tortu ve çamurlaşmanın özelmakine ve kimysal kullanımı yaparak temizlenmesi gerekmektedir. Fatih cihazlı tesisatçı olarak petek temizleme makine sistemlerine sahibiz bu sayede peteklerin ilk günkü gibi yanacak fazla fatura ödemekten kurtulacaksınız. Petek temizleme servisimiz hakkında ayrıntılı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment