eyüp su kaçağı tespiti telefon

Eyüp su kaçağı tespiti telefon 0212 544 36 75 ten ulaşabilirsiniz. Eyüp tesisatçımıza her türlü binanızda yaşadığınız ısınma, tıkanıklık, su sesleri gibi sorunları bildirebilirsiniz. Atılması gereken kaliteli müdahaleler ve haftalar süren değil, genelde gün içinde tamamlanacak periyotlar halinde personelimiz ile her zaman göreve hazırdır.

Su Kaçağı Olduğunda Ne Yapmalıyım?

Eyüp su kaçağı tespiti telefon tesisatçı iletişim hatları ile su kaçağının olduğunu bildirmek, adres ve telefon bilgilerinizi vererek çalışanlarımızın bir an önce oraya gelmesini sağlamak ilk adım olabilir. Sızıntı olan bölümlere çukur kap ekleyerek eyüp su kaçağı tespitieşyalarınıza zarar vermesini önleyin ve elbette su vanalarını kesmeyi unutmayın. Fakat vana kapatılması sızıntıyı hemen durdurmaz ve geniş çaplı, gün içerisinde bitirilebilecek bir çalışma personelimiz tarafından verilecek ve binaların duvar-fayansları analiz edilecektir. Bizi arayın ve gerisine karışmayın, kaliteli hizmeti uygun fiyata almak ve garantili onarım hizmetine sahip olmak sizlerin de hakkıdır. Üstelik tüm bunları çeşitli üstün özelliklere sahip cihazlarımız hiçbir maddi hasar meydana getirmeden yaparken yine sorunlu bölgenin tespitini de aynı şekilde tamamlayıp, hangi atık yada temiz su hattında çatlama, kırılma varsa ona müdahale edileceğini söylemeliyiz. Ayrıca küçük sızıntılar varsa kimyasal ile kapatılma işlemi de mevcut olup içiniz rahat olsun.

Klozete Atılan Sert Cisimler Nasıl Çıkartılır?

Eyüp su kaçağı tespiti ile klozet tıkanıklık açma işlemleri için ideal çözümler her zamanki gibi şirketimiz bünyesinde sunulmaya devam ediliyor. Belki pek çoğumuzun başına gelebilecek bozuk para, toka, sert metallerin yanlışlıkla klozete düşmesi olarak konumuzu açıklamak istiyoruz. Sifonu çektiniz ve sonrasında bu metallerden sizin için önemli olanı çıkartmak istiyorsanız, robot cihazımız ile spiral başlık aparatı bu iş için biçilmiş kaftandır. Elbette her zaman önemli eşyalar gündemde olmuyor ve bu metaller başka cisimler ile birleşerek atık borusuna yapışık, giderleri tıkayabiliyor. Kameralı başlık vasıtası ile inceleme yapabilir, görüntü alarak konumu saptayabilir, farklı bir başlık takarak da boruda en ufak bir zarar vermeden klozeti ilk günkü gibi kullanışlı hale dönüştürmek şirketimiz çalışanları için gün içerisinde bitirilebilecek bir çalışmadır. Mutlaka bizleri arayın ve destek alın. Asla çeşitli çözücüler yada pompalar ile kalıcı çözüme ulaşamazsınız.

Kombi ve Petek Temizliği Nasıl Olmalı

Eyüp tesisatçınız olarak kombinizden yüksek verim almak istiyorsanız petek temizliğine önem vermeniz gerektiğini vurgulamak istiyoruz. Kombiler her apartman sakininin kendi kullanımına açık olup, tamir masrafları bazen yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Peteklerdeki su iletkenliği her yere yayılmış şekilde değilse, kombinizde hata sinyalleri dijital göstergede fazlalaşabilir. Ayrıca diğer komşularınızla hemen hemen aynı yakıtı tüketiyor olsanız bile dairenizdeki tüm sıcaklık istediğiniz seviyelere ulaşamayacaktır. Gün içinde tamamlanabilecek peteklerin bakımını titizlikle yapabilecek ekibimiz ve ekipmanımız ile göreve hazır ve İstanbul’da size hızlıca ulaşabilecek lojistik alt yapıyı oluşturmuş bulunmaktayız. Eyüp sukaçağı tespiti telefon 0212 544 36 75 tir vakit kaybetmeden bizi tesisat problemlerinizde arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment