eyüp kanalizasyon açma

Eyüp kanalizasyon açma hizmet vermekteyiz ve evinizdeki tesisatlara baktığınızda dış yüzeylerinin ne kadar temiz ve kullandığınız kaliteli kimyasallar ile içinin de bir o kadar pak ve tertemiz olacağını düşünebilirsiniz. Lakin attığınız ıslak mendil, kâğıt havlu veya farklı cisimlerin zarar verebileceğini biliyor musunuz?

Eyüp Tıkanıklık Açma

eyüp tıkanıklık açmaEyüp kanalizasyon açmadaki faaliyetlerimiz devam ederken asla tuvalet içine kaliteli tuvalet kâğıtlarından başka bir şey atmamalısınız. İnsan atığı kanalları normalde tıkamaz fakat önceden atılan bazı maddeler boru içinde yapışıp kalmasını sağlayabilir. Biz tesisat içini çok güzel temizleyeceğiz ve sorunları bertaraf edeceğiz. Uyarılarımızı ise personelimiz sizlere söyleyecektir. Eğer dikkat ederseniz emin olun aynı sorun neredeyse hiç tekrarlanmayacaktır. Eyüp kanal açma girişimlerimizde sıkça gider içinde rastladığımız ıslak mendiller insan gücü ile bile iki parçaya ayrılması zordur. Çünkü içinde kâğıt hammaddesi az olup sentetik ürünler, endüstriyel atıklardan oluşmaktadır. Islak mendil kullanmanıza karşı değiliz lakin çöpe atmanızı öneriyoruz. Ayrıca eyüp tıkanıklık açma servisimiz tuvalet tıkanıklığı , lavabo tıkanıklığı ve yağmur gideri tıkanması açmaktadır.

Eyüp kanalizasyon açma şirketimiz en yerinde olan cihazı kullanmaya devam etmektedir ve onun adı robot yada kanal açıcı olarak tanımlanır. Gider çapı ne olursa olsun sığar, ilerler, atıkların görüntüsünü bizlere iletir, boruların içindeki kavis ve köşeleri dönerek ilerler. Atık buldukça duruma göre tazyikli su yada kimyasal kullanırız ve o kısımlardaki problemi gideririz. Eyüp tuvalet tıkanması durumunda 0212 544 36 75 nolu telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment