beşiktaş

Beşiktaş su kaçağı nasıl bulunur ? Beşiktaşta oturan vatandaş su kaçağı sorunu ile karşırsa nereyi aramalı ve kime güvenmeldir. Sayın semt sakini eğer tesisatta su kaçağı şüphesi var ise sıradan tesisatçılara evi kırdırmak yerine cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamızı tercih edin.

Beşiktaş Su Kaçağı

Beşiktaş su kaçağı yer tespiti yapan firmamız hem dinleme hemde görüntüleme cihazlarına sahiptir. Böylece tam bir tespitten söz edebiliriz evet su kaçağı konusunda hizmet veren paravan ve kurumsal şirketler var fiyatları birbirinden farklı kimisi çok düşük kimisi ise ekonomiyi zorlayacak düzeyde yüksek… Beşiktaş su kaçağı tespiti firmamızda ise halkın ödeme gücüne ve bu işi yapabilceğimiz en taban fiyatları belirleyerek hizmeti sağlamaktayız.

Beşiktaş su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Yapmanız gereken bizi arayarak randevu almak. Daha sonrasında eve gelen personelimiz sızıntı olan duvarları veya alt komşunun tavanını kontrol eder daha sonra sorunlu daire çıkarak kontrollere başlar. Kontrol başlangıcı temiz ve sıcak su tesisatının test pompasına bağlaranarak sızdırmazlık testi uygulanmasıdır. Akustik dinleme cihazları ile sızıntı yapan yeri dinleyerek bulma temiz su tesisatı için geçerlidir. Gider tesisatları görüntüleme kameraları kullanılarak tespit işlemi yapılmaktadır. İzolasyon kaçaklarında ise termal kamera sistemleri kullanmaktayız. Su kaçağının türü ne olursa olsun onu tespit edecek cihazlar bizde mevcuttur.

 

Be the first to comment

Leave a comment