Ev su arıza tespiti

Ev su arıza tespiti yapan İstanbul tesisat firmaları başında Çözüm Merkezi gelmektedir kırmadan kameralı robot cihazlarla su kaçağı servisi veriyoruz. Evden alt kata su akmaya mı başladı ? evinizi kırdırmadan önce mutalaka bizi arayıp bilgi alınız.

Evlerde yaşanan ve ev sahiplerini zor durumda bırakan sorunlardan birisi de tesisat problemleridir. Tesisat içerisinde yaşanan kaçaklar bir süre sonra yüzeye çıkarak kendini belli ettiklerinde ev sahipleri sorunu çözmek için çeşitli yollar ararlar. Bazen de vakitleri olmadıkları için sorunun çözümünü ertelerler. Buda kaçağın zemin içerisinde daha çok ilerlemesine ve kaçak noktasının belirlenmesinin zorlaşmasına neden olabilir. Evinizde yaşanan tesisat problemlerinin çözümünü ertelemeden sorunun kısa sürede çözülmesi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ev su arıza tespiti için firma yetkililerimize istediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkündür. Sorunu bulmak için eve gelecek olan ustalarımız sizin istediğiniz gün ve saatte orada olmaktadır. Birçok firma sadece hafta içi ve belirli saatlerde çalıştığı için ev sahipleri usta bulmakta zorlanmaktadır. Ama biz firma olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına haftanın her günü Pazar günü de dahil olmak üzere ve istediğiniz her saatte tesisat sorunun çözümü için evinizde olmaktayız. Ev su arıza tespiti ve sorunun çözümü için son teknoloji aletleri kullanmaktayız. Bu aletler sayesinde de 1-2 saatlik kısa bir sürede kaçağın olduğu yeri tespit etmekteyiz. Kaçağın olduğu yeri tespit ederken de herhangi bir kırıp dökme işlemi yapmadığımız için de size ek bir temizlik işi çıkartmamaktayız. Kaçağın olduğu yeri bulduktan sonra sorunu en iyi şekilde gidermek, tesisat borusundaki kaçak noktasını kapatmak için en etkili yöntemi kullanmaktayız. Bunun için de eğer kaçak noktası oldukça küçük bir delikten oluşuyorsa işte o zaman yine kırmadan tesisat tamiri yapabiliriz. Bunun için de kimyasal kapatıcı ilaçları kullanmaktayız. Eğer sorun bu şekilde çözümlenemeyecek ise işte o zaman sadece birkaç tane fayans kırarak sorun olduğu yeri bulup gerekli tamirat işlemlerini yapıyoruz. Bu işlemden sonra da eğer aynı fayanslardan var ise oraya bu fayansları yapıştırıp zemini tamamen kapatıp temiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Bu sayede de sizin uğraşmanız gereken herhangi bir temizlik işlemi kalmamış oluyor.

Ev su arıza tespit işlemi için firmamıza haber verdiğiniz taktirde biz Pazar günü de evinize gelerek sorunu 2-3 saat içerisinde çözüyoruz. Bu sayede de günlerce tesisat sorunu ile uğraşmaktan sizi kurtarmış oluyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment