Esatpaşa Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Esatpaşa su kaçağı nasıl bulunur ; Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti son teknoloji kamera sistemleri ile su kaçağı bulma ve onarım hizmeti verilir. Su kaçağı tespiti kameralı sistemlerle yapılırsa fazladan bi yer kırılmaz.

Ataşehir Esatpaşa Su Kaçağı Cihazla Tespit Yapılıyor

esatpaşa su kaçağı tesisatıEsatpaşa cihazla su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri veren firmamız Çözüm Merkezi aynı gün içinde ev ve iş yerlerine servis sağlamaktadır. Esatpaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı işlemlerimize ilişkin su kirliliğine yönelik bazı şüpheleriniz bir türlü aklınızdan çıkmıyorsa isterseniz bizleri arayabilir ve bir kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi delinen bir borudan çıkan tazyikli su etrafındaki betonu biraz aşındırır ve civarda çamurlu, kireçli, beton parçacığı bulunan bir su tabakası boru dışlarından başlamak üzere oluşur. Eğer bu su tekrar boru içine küçük de olsa dönerse ve tüketirseniz maalesef sorun sağlık açısından tehdit edici boyutlara ulaşabilir. Esatpaşa su kaçağı tespiti çalışma ekiplerimiz bataryadan hafif klorlu şekilde akan suları bir bardağa doldurarak aslında ilaçlı mı yoksa içinde bazı yabancı maddeler var mı hızlıca öğrenebilir. Elbette öğrenmek sorunu çözmez fakat bir adımdır. Sonraki süreç o bataryayı besleyen sıcak ve soğuk hatlar olduğuna göre su sıcaklığından zaten bir tanesi elenirken duvar arkasında yaklaşım birkaç santim kadar içte bulunan su sızıntısı oluşturan boruyu dıştan incelemeye alırız. Aslında bu sıcaklık faktörü devreye girdiği için iki cihazdan birini tercih ederek devam ettirebiliriz. Tutun ki sıcak suya ilişkin kirlilik var. Genelde bataryanın sol kısmında oldukları için termal kamera 40 santim kadar uzaktan duvara tutulmak üzere hemen hızlıca boruların gerek röntgeni gerekse sıcaklıkları hızlıca öğrenilebilir.

Esatpaşa su kaçağı tespiti ile sızıntı oluşan hatlardaki etkilerin direkt suyun rastgele dağılması ve belli kısımlarda kümelenmesi olduğunu bildiğimiz için sıcaklığın boru içindekine göre biraz daha aşağıda olan fakat soğuk su sıcaklığın daha üzerinde yer aldığını düşünürsek çok geçmeden sorunu hızlıca bulabileceğiz demektir.

Be the first to comment

Leave a comment