duvarın içine sızan suyu tespit eden alet

Duvarın içine sızan suyu tespit eden alet kullanarak su kaçağının yerini noktasal olarak buluyoruz evinizi kırdırmamak için bizi aramanız yeterlidir. Su kaçağı nasıl bulunur diye kendinizi yormayın profesyonel olarak su kaçağının yerini noktasal olarak bulan firma Çözüm Merkezini arayın.

Duvarın içindeki kaçak yapan boruyu tespit etme bizim işimiz daire ve iş yeri tesisatlarında zaman zaman patlak veya çatlak oluşur yerini bilmeden yapılan kırımlar ise büyük maliyetler doğurur bu nedenle profesyonel cihazla duvar suyu kaçak tespit çalışması yapıyoruz.

Duvar içinde kaçak su tespiti

Duvarın içinde sızan suyu tespit eden alet nerede satılır ? çeşitli markaların piyasaya sundukları dinleme cihazları ve görüntüleme cihazları vardır ancak bunu kullanacak kişi oldukça önemlidir aletler burada doğrudan sonuca götürmez uzman tesisatçı için duvar içini gösteren kaçak bulma aletleri araçtır. Evin duvarından su sızıntısı var ise kırım döküm yaparak bulurum diyen tesisatçılar ile çalışmayın alet ile duvar içinde sızan su tespiti yapılıyor.

Duvar içinde kaçak su tespiti termal görüntü alma ve dinleme aletleri kullanarak yapılabilir. Sıcak su borusunda kaçak tespit çalışması termal kamera ile çok kolay şekilde yapılabilir. Şebeke suyunda kaçak şüphesi varsa basınçla test yapılır emin olduktan sonra dinleme yöntemi seçmek en uygun olanıdır. Eğer pimaş borusu o bölgeden geçiyor ise pimaş içi görüntüleme kameraları tercih edilir. Gördüğünüz gibi her kaçak oluşumunun belli tespit yöntemleri vardır. Sonuç olarak bir tespit çalışması yapılacaksa tüm bu cihazlar gelen serviste olmalıdır.

Çözüm Tesisat firmamızda duvar içine sızan suyu tespit eden aletler vardır. İstanbul genelinde kaçak su tespiti aynı gün içinde yapılır firmamızın 5 şubesi 9 servis aracı mevcuttur detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment