dairede su patlağı bulan firmalar

Dairede su patlağı bulan firmalar kamera cihazlar , akustik dinleme , termal görüntüleme ile su borusu ve pimaş borusunda kaçak tespiti yapılır. Su kaçağı nasıl bulunur hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Dairede su borusunda patlak yerini bulma bizim işimiz bir yer kırılmadan tesisat boruları kontrol edilerek kaçak noktaları bulunur. Çözüm Merkezi firmamızın İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında şube ve servis araçları ile hizmetinizdeyiz.

Dairede Su Kaçağı Tespiti

Dairede su patlağı bulan firmalar su borusu deliğini su kaçağı tamir kimyasalı ile onaran firmadır. İlk işlem su vanasının kapatılması olmalıdır. Bir süre sonra su sızıntı ve patlama gibi durumlardaki su akışı kesilecektir. Bu esnada ekibimiz hiçbir ıslaklık olmasa bile vana açıp, kapama sırasındaki açığa çıkan su sesleri ve bazı belirtileri cihazla taramaya başlayacaktır. Eğer su damlaması varsa beton içi yeterince suya doymazsa tavandan su akması gibi durumlar yaşanmaz ve hassas ölçüm sistemleri ile tesisatları taramamız gerekir.

Dairede su patlağı bulan firma patlayan su boruyu robotla bulan tamir eden firmadır. Patlayan su borularında yer tespiti için ilk önce hangi evden, daireden geldiğini bulmamız gerekir. En çok kuşkulandığımız tesisatta basınç değerlerine bakılması ile anormallikler saptanmaya çalışılır. Gider tesisatında aynı patlama veya su kaçırma durumlarında ise kamera kullanır ve yine hasarsız araştırma yaparız. Su vanası açıp, kapatma esnasında basınç ölçüm cihazından çıkan verilerle ilgili dairede ses detektörü taraması yaparak tam yerini saptarız. Bundan sonra delinme ise onarım sıvıları veya bu gereksiz bir işlem ise hasar boyutuna göre küçük tadilat ile onarım başlatılması çok yerinde olacaktır.

Dairede su patlağı bulan firmalar su borularındaki delikleri fayans, duvar kırılmadan bulan firmadır. Duvardan fışkıran su gibi durumlarda su patlağı bulan tesisatçı bir telefon araması kadar yakındır. Patlama, su sızıntısı hatta damlama bile kendiliğinden durmaz, geçmez. Binanız zamanla su içinde kalır ve çürüme yapar. Hiç bunlara gerek yok ve kameralı su patlağı tespiti ve diğer hasarsız analiz cihazlarımız ile göreve hazırız.

Be the first to comment

Leave a comment