Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti yapılırsa yapının fazla kırılmasına gerek kalmadan arızalı bölüm bulunarak gereken onarımlar gerçeleşir. Önemli olan profesyonel firmalar ile çalışmak bir firmanın profesyonel olduğunu sitesinde kullanılan görsellerden anlayabilirsiniz. Sabit telefon numaralarından ve şubelerinden anlayabilirsiziniz sizi telefonda karşılayan kişinin konuşmasından anlayabilirsiniz. Fiyatı da bu iş için uygun ise ne ala işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Tam bir kontorol Şart !

Su tespiti yöntemleri kullanılarak yapılan cihazla su kaçağı tespiti işlemlerinde başarılar elde eden firmamız İstanbul geneli servis vermektedir. Pis su temiz su ayırt etmeksizin tüm gereken donanımlara sahip olan bir firmayız.

Cihazla su kaçağı tespiti dinleme ve görüntüleme olmak üzere 2 kısımda inceleyebiliriz. Dinleme sistemi temiz su kaçaklarında kullanılan bir yöntemdir. Görüntüleme ise gider suyu kaçaklarında çeşitli gider noktalarından tesisatın kamera sistemi ile görüntüleme olayıdır. Tesisat ekibimiz su arıza tespiti için en gelişmiş cihaz sistemlerini kullanmaktadır ve daha önceden pek çok kaçak su çeşitidi ile karşılaştığından sizinde su kaçağı probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Eskiden sıradan tesisatçılar suyun çıktığı bir kaç noktadan kırım yaparak su kaçak yapan boruya ulaşmaya çalışırlardır ama artık cihazla su kaçak tespiti yapan firmalar var bu sayede sorun kısa bir süre içersinde ve etrafı kırmadan dökmeden yapmak mümkün oldu. Kırmadan su kaçağı bulma işlemleri için İstanbul ilimizin her noktasından bizlere ulaşabilirsiniz. Su kaçağı nasıl bulunur sitemizde tesisat arızaları tespit edilmesi için gereken şartlara sahip bir kuruluşun nitelikleri yer almaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment