Binada Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Binada su kaçağı nasıl bulunur kırmadan dökmeden çalışan su tesisatçıları ile çalışmak size fayda sağlayacaktır. Günümüz teknolojisi tesisat alanında da boy göstermektedir su kaçaklarını termal kamera , dineleme cihazları ve kanal görüntüleme kamera sistemleri ile noktasal olarak tespit etmeye olanak sağmaktadır.

bina içinde su kaçağı

Bina İçerisinde Su Kaçağı Nasıl Bulunur

Bina içinde su kaçağı tespiti ile evde su kaçağı bulma teknikleri arasında neler yapabiliriz hemen açıklayalım. Dairenizde veya komşunuzun katında, duvar içinde veya fayans altında su sesleri sürekli geliyor mu? Tatile gittiniz veya evinize bir süre gelmediğiniz halde su sayacının ilerlediğini ve su faturasının arttığını mı gördünüz? Bazı plastik su sızıntı vakalarında kimyasal kapatıcılar tadilat ihtiyacına bile gerek olmadan tüm yüzeylerde inanılmaz bir başarı oranı ile sızıntıları garantili durdurabilir ve analizi de cihaz ile kırmadan yapmaktayız. Binada su kaçağı nasıl bulunur ; su kaçağı tespiti ile binaları kırmadan alt kata su kaçağı çalışmaları kampanyalı fiyat ile sürdürülmektedir. Diyelim ki kombi sıcak su borusu içindeki su miktarında azalma oldu ve bataryaları her kullandığınızda bunu fark ediyorsunuz. Biz ilgili döşenen boruları duvar içinde bile olsa kızıl ötesi sinyal yayan bir cihaz ile sırf kamera görüntüleri eşliğinde görebiliyoruz. Sıcak su damlama yerinin duvarı, fayansı kırmadan bulunması işte bu sistem ile mümkün olup, çalışma sonlarına doğru matkap ile doğru yeri tespit edip, hemen onarıma geçebiliriz.

Binada su kaçağı nasıl bulunur Çözüm Merkezi personelleri ile kireçlenen su borusunun zamanla damlama yapması ve alt kata su kaçağı gibi vakalarda da her zaman yanınızdayız. Tek yapmanız gereken şu anda bizleri aramanız ve ekiplerimize bilgi vermenizdir. Arıza kaydı hemen oluşturulur, adreslerinize aynı gün içinde gelinir ve tam çözüm sunulur.

Be the first to comment

Leave a comment