Beşiktaş Tesisatçı

Beşiktaş tesisatçı servisi cihazla kırmadan dökmeden su arıza tespiti yapılır. Alt kata olan su kaçaklarını bulmak için bilgisayarlı görüntüleme sistemi kullanmaktayız Beşiktaş için hizmet veren firmamızı arayarak bu tür arızalardan yapınızı kırmadan kısa süre içersinde kurtulabilirsiniz.

Beşiktaş tesisatçı servisimiz tıkanık açma , su arıza bulma ve diğer tesisat işlemleri içinde güvenilir personeli ile hizmet vermektedir.

Su kaçağı nasıl bulunur ?

Kamera sistemi ile yapı kırılmadan sadece sorunlu bölge bulunmaktadır. Sistemin faydası ekstra onarım maliyetlerine girmeden sadece sorunlu bölgeyi bulup onarmak. Eskiden bu tür sorunlar için gelişi güzel kırımlar yapılarak tüm ev talan edilirdi şimdi ise görüntüleme sistemleri var. Bu sistem pahalı olduğundan diğer tesisatçı firmalarda bulunmaz. Şirketimiz Beşiktaş tesisatçı olarak bu tür sorunlara anında tespit ekibimizle çözümler sunuyoruz.

su tesisatı kaçağıBugüne kadar yapılan nokta tespitlerimizde hiç yanılmadık. Diğer tesisat servislerimiz için bizi arayınız.

– Musluk tamiri , rezarvuar montajı , iç takım değişim , duşakabin montaj , banyo dolabı montajı , yapı marketlerden alınan armetür montajları garantili olarak yapılmaktadır.

TEL : 0212 674 69 83

Be the first to comment

Leave a comment