ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti cihaz ve kameralı su tesisatçısı servisi telefon numarası 0216 612 55 90 evde su kaçağı bulma fiyatı 99 TL dir. Su kaçağı nasıl bulunur ; kameralı sistem cihazlar , tesisat test cihazları ve termal kamera yardımı ile bulunur olmazsa olmazı ise uzman bir tesisatçıdır.

İstanbul Ataşehir bölge servismiz aynı gün içinde kaçak tespit ekiplerini yönlendiriyor. Ataşehir esatpaşa su kaçağı nasıl bulunur ? İlk önce bizi arayınız eve gelen personel temiz ve sıcak su hattını basınçla kontrol eder daha sonra giderlere kamera sistemi ile bakar tüm kontroller sonucunda evde kaçak var ise noktasal tespit yapılır. Tamiri için gereken fiyat size rapor şeklinde sunulur eğer kabul ederseniz garantili onarımı Çözüm Merkezi firmamızca yapılır.

Ataşehir Esatpaşa Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma Servisi

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti evde su basıncı az sorununu çözen firmadır. Ev suyu tazyikini artırmak için su basıncının düşük kaldığı tesisatta kirlenme, toz, kireç gibi maddelerin olup olmadığına bakılabilir. Suyun geçiş katmanları ne kadar kirli ise su akışı yavaşlar ve bataryadan su daha az, kesik kesik akabilir. Su borusunda kaçak sorunları da basıncın düşmesine neden olabilir.

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti cihazla evde su basıncı az problemini inceleyebilir. Musluktan su çok az akıyor ise tıkanmaya neden olan tesisatın içini kimyasal ilaçla yıkama çalışmaları sunarak problemi ortadan kaldırabiliriz. Su borusundaki kireci temizleme, giderme işlemlerinde plastik, demir boru fark etmeksizin içindeki tüm pislikleri makine ile açma çalışmaları sunarak ortadan kaldırabiliriz. Bazen su tesisatı tıkanma durumlarında kireç, pas o kadar birikmiş hale gelir ki su sızıntısı varsa tıkama vazifesi de görebilir. Bazen su borusundaki kaçağın kendiliğinden düzeldiğini düşünebilirsiniz, fakat basınç yükselmesinde patlamalara neden olabilir. Fakat küçük düzeyde sızıntı bile olsa test pompası yardımı ile onu görebilir, aktarılacak kapatıcı ilaç ile sızıntı alanının düzenli bir şekilde kapatılmasını, sızıntıyı durdurma çalışmalarını sunabiliriz.

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti ilaçla evde su basıncı az sorunlarını onaran tesisatçıdır. Akan suyun şiddeti az, kesik kesik ise, şebeke suyu musluklardan, bataryalardan az akıyor verim alamıyorum, su faturası yüksek geldi gibi durumlar karşınızda ise mutlaka bize ulaşıp, cihazla tarama yapılarak, ses dedektörü, termal kamera, nem, ısı ölçer cihazlar ile yerinin bulunması ve onarım açısından bizlere danışabilirsiniz.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment