Alt daireye akan suyun tespiti

Alt daireye akan suyun tespiti kameralı robot cihazlarla yerini tespit ediyoruz İstanbul genelinde su kaçağı servisi için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat 5 şube 9 servis aracı ile aynı gün hizmet vermektedir.

Alt daireye su akıyor ise bir an önce önlem almak çok önemlidir yoksa sizin ve komşunuzun canı sıkılabilir. Bir an önce tamir yapılırsa bu problemlerin önüne geçmiş olunur.

Alt Kata Su Kaçağı Var

Alt daireye akan suyun tespiti “petek alt bağlantı demir borusu su kaçırıyor” şikayetinde yardımcı olabilir. Herhangi petek yüzeyinden su fışkırması veya damlaması dahil hepsi için su kaçağı bulan firmalar hazırdır. Kombi için 1-2 arası basınç normaldir. Peteğin kenarındaki kolun kontrol edilmesi, gevşemiş ise sıkılaşması gibi basit işlemler yapılabilir. Yalnız işlem metal aksamın aşınması ve petek sıvılarının alt kata su kaçağı şeklinde sızması ise bu durumda ilaç kullanarak suyun petekten sızmasını durdurma yöntemini devreye sokarız.

Alt daireye akan su tespiti çürüyen su borusundaki yerlerin bulunmasında ses dalga analizi yapmaktadır. Ses yoğunluğu duvar arkası bile olsa suların takibi için yeterlidir. 1 km uzaktan ses gelir gibi duyulur yalnız biz bu seviyeler mikrofon ile alınması ile hızlıca yükseltilmesini yaparız. İşimize yaramayacak farklı ses dalgalarını ise cihaz ile duyulamaz duruma getiririz. 10 dakika içinde tüm mutfak su tesisatında arıza araştırması yapılması ve su kaçağı bulan tesisatçı ile parmak ucu gibi küçük bir alanda başlanacak tadilat ile boruya ulaşırız. Suyun direkt borudan çıktığı yerleri görür kaçak su tespiti işleminde artık onarımlara geçeriz.

Alt daireye akan suyun tespiti kırılan atık su tesisatının yeniden döşenmesi için yanınızdadır. Tuvalet kanallarında komple değişiklik yapmadan yalnızca kırılan lağım borularını kameralı su kaçağı tespiti ile görerek su arıza tespiti yapabiliriz. Deprem, atık geçerken boruyu parçalaması gibi nesneler buna sebep olabilir. Konumlarını belirleyip düzeltilmesi için bu yüksek standartlarda önlemlerimizi alacağız.

Be the first to comment

Leave a comment