su kaçağı tespiti küçükçekmece

Su kaçağı tespiti küçükçekmece bugünkü konumuz termal kameranın evimizdeki sorunları nasıl bertaraf ettiğidir. Sıradan tesisatçılar kırar döker ancak firmamız beton altı kaçaklarını kamera sistemi ile nokta atışı yaparak bulur.

su kaçağı tespiti küçükçekmeceKüçükçekmece su kaçağı tespiti çıplak göz ile asla görülemeyen ve bazı araçla yardımı ile çalışma sistemimizin hızlanabileceği araçları tanıtmak istiyor. Kırma ve dökme oranlarının çok az olması ve bazen hiç gerek kalmaması, gizli yada alenen açık boru hasarlarından taşan suları tespit etmede kullandığımız yöntemleri daha başarılı olmamızı sağlamaktadır. Küçükçekmece su kaçağı tespiti telefon ile bizlere ulaşın ve rutubet, nem, küf, yalıtım problemleri, elektrik hatlarına ait hatalı yapılan işlemlerin tespiti gibi konularda da yardımcı olmaya çalışabiliriz. Örneğin, dairenize giriş kapısının hemen yanına geniş bir vestiyer dolabı yapmak istiyorsunuz. Duvarın arkasından mutfağa doğru giden boru var mı yok mu bilmiyorsunuz! Termal cihazımızı duvara tutarız boru varsa ne kadar derinlikte olduğunu, sıcak veya soğuk olduğunu hemen anlayabiliriz. Ne kadar derinlikte dolap olacağına tahmini değil, kesin sonuçlar ile yola çıkabilirsiniz.

Su kaçağı Küçükçekmece nasıl tespit edilir ?

Küçükçekmece su kaçağı tespitinde cam kenarına doğru bakan bir petek veya buradan geçen boru hattı düşünelim. Personelimiz dışarı çıkar ve elindeki termal kamerayı camın olduğu duvarlara doğru tutar. Su sıcaklıklarında değişim hemen sorunu açık edecektir. Cam kenarındaki peteklerde sızıntı varsa ve bu betona işlemişse daha kırmızı gözükecektir. Sızıntı olmayan kısımlar yeşil veya sarımsı tonlarda görülecektir. Küçükçekmece su kaçağı cihazlı tesisatçı ile asla şansa bırakmayın.

Su kaçağı tespiti küçükçekmece en başta atık veya temiz su borularının evin nerede olduğunu anlamamızı sağladığı açıktır. Termal kameralar, akustik cihaz ile kombineli kullanıldığında emin olun personelimiz daha başarılı olmaktadır ve her iki cihazda bizde bulunuyor. Cihazın diğer faydaları ise rutubet ve nemli bölgelerin teşhisi, elektrik tesisatındaki ısınmalar, yangın tehlikesinin olabileceği kabloların yerlerini bulmak, küflü bölümler, su ve ısı yalıtım şikâyetlerinde analiz gibi önemli vasıtaları da vardır. Önerimiz, geleneksel yöntemleri sunan tesisatçılara ödediğiniz paraya yakın bir ücret ile çalışan profesyonel ekibimize güvenmeniz ve bizlerden destek almanızdır.

Be the first to comment

Leave a comment